Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen belázasodtam, és...

Hirtelen belázasodtam, és nagyon nyűgösnek ézem magam. Miért?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem magas, 38,2°C. De mégis olyan, mintha nem bírnám tovább. Meddig várjak a Rubophennel? Csak kisgyerekkoromban voltam ennyire beteg utoljára.

Lehet, hogy valami vírus? Nem fáj a torkom sem, csak a nyakam, a bőröm, és az izmaim.



2016. máj. 13. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a láz öli a vírusokat, de ismerem ezt az érzést és én be szoktam venni egy fél Rubophent, akkor kicsit jobban érzem magam ilyenkor.
2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is meggyógyulsz előbb-utóbb, ha veszel be láz esetén lázcsillapítót. Aki ezt a marhaságot kitalálta, hogy csak 38,5 felett csillapítsuk a lázat, annak kívánom, hogy egy istenes betegségtől csak a 38 fokos láz vágja ágyhoz úgy, hogy ne tudjon felkelni!

Ha rosszul érzed magad, nyugodtan vegyél be gyógyszert. Nem kell szenvedni!

2016. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! 🌸
2016. máj. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!