Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik már próbálták a mágneses...

Akik már próbálták a mágneses termékeket gyógyítás céljával: milyen eredményeket értetek el, mit használtatok?

Figyelt kérdés
mágneses tér, mágneses, réz, karkötő, magnetoterápia, mágnesterápia

2016. jún. 14. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Semmit sem ér, pénzcsalás az egész.
2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Vettem egyszer 10ezer Ft-ért egy mágneses karkötőt amikor nem múlt az ínhüvelyyulladása csuklómból, semmit nem ért.
2016. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azért még írhattok, jöhet privát is!

2016. jún. 14. 16:31
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Hát igen! A gyártók is a placebo hatásra alapoznak. Aki hisz benne annak ér valamit. És a hitet az árában lehet mérni. Ha kifizetsz érte egy kisebb vagyont, akkor már megvan a hited is, és másnak is ajánlani fogod.

Az olcsó termékeknél nincs meg a megfelelő placebo hatás.

2016. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudtam, hogy a rezet is vonzza a mágnes.
2016. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a környezetemben van olyan, akinek segít a derékfájásán a mágneses öv, pedig nem egy "hívő" fajta...
2016. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5: Nem állította senki szerintem, hogy a mágnes vonzza a rezet. Olvasd el először a kérdést.


#6: Köszönöm!

2016. jún. 15. 09:24
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Pont azért írtam.

Mit keres a keresőszavak között ?

2016. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hümm.


Tehát, ha valaki vizes pólóban van, az azt jelenti, hogy a póló vonzza a vizet? Nem. Azt jelenti, hogy vizes lett a póló.


Egyszerűen réz vagy bármilyen egyéb alapanyagú ékszerbe szoktak beletenni mágnest, így pl tudja az ember hordani, ha szeretné ebben a formában.


És ezt írtad: "Nem is tudtam, hogy a rezet is vonzza a mágnes." Ami egyértelmű kötözködés.


A kérdésemben egyértelműen jeleztem, hogy kiknek a válaszára vagyok kíváncsi: akik használták, akiknek van eredménye.


Akkor hát mi értelme is volt beszólnod? Semmi. Tapasztalatot, eredményt írtál? Nem.


A kulcsszavakban pedig azért szerepel, mert láttam már hirdetésben olyat, hogy réz karkötőbe van építve mágnes és arra gondoltam, hogy így több ember ismeri és jobban tudják, hogy miről van szó.

2016. jún. 15. 16:21
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Rendben van. Eredménye, hatásossága: nulla.
2016. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!