Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kullancscsípésre hasonlító...

Gregorio1212 kérdése:

Kullancscsípésre hasonlító csípés? (több lent)

Figyelt kérdés
Három nappal ezelőtt kirándulni voltam a Velencei-tónál, ott úgy émlekszem használtam egy kis riasztót. Aztán amikor haza értem nem láttam semmi különöset magamon. De két nap múlva észrevettem egy pirosas börfelületet a lábamon a közepén van egy kis piros pont körülötte pedig nem szabályos hosszúkás alakban piros a bőr, kicsit érzékeny meg viszket a mikor hozzáérek de nem annyira mint például egy szunnyogcsípés. Nem tudom, hogy ez a kiránduláskor lett-e mert legelőször itthon nem láttam azóta pedig itthon vagyok. De így nem tudom hogy egyáltalán kullancscsípés-e mert ugye nem volt bene kullancs amikor észrevettem. Esetleg valaki megtudná írni hogy mi lehet és mi a teendő?
2016. jún. 26. 00:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni hogy néztem képeket kullancscsípésekről és nem olyan szabályos kör alakja van.
2016. jún. 26. 01:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Talàn az orvossal kene megnezetni,es nem ide irkalni feleslegesen..komoly is lehet
2016. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!