Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan rossz a közérzetem,...

Állandóan rossz a közérzetem, nyugtalan vagyok, szedhetek erre Andaxint?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszer ez, milyen mellékhatásokkal?
2008. okt. 2. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

miért nem mész el orvoshoz, ahelyett hogy mindenféle hülyeséget ötletszerűen magadba tömsz?


főleg, hogy az andaxin vényköteles, és szerintem nem csak a móka kedvéért...

2008. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tömtem még magamba, csak érdeklődök
2008. okt. 2. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, andaxint inkább ne. Fogalmad nincs mekkora károkat csinál, erősen addigktív, ha a doki ki is írja, rendszeresen kell nála jelentkezni kontrollra, másik, hogy ennél sokkal korszerűbb hangulatjavítók, nyugtatók is vannak. Eszedbe ne jusson bevenni valamit, amíg nem beszéltél dokival, amíg meg nem jutsz el odáig, szedjél hova kapszulát.
2008. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szedd, ez a gyógyszer elsősorban alkohol-elvonás tüneteinek csökkentésére való, és ha elkezded szedni, nem tudod abbahagyni.
2008. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó, andaxint felejtsük el akkor. mit ajánlotok ami nem vényköteles és nem kell hozzá orvosi felügyelet, de mégis hatásos? kiborítanak a családtagok, ez miatt párommal se oké minden, nagyon magam alatt vagyok, mindig rosszkedvű és levert.
2008. okt. 2. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Nervenpflege gyógynövényes tablettát javaslom, mert a nyugtató hatású összetevőkön kívül hangulatjavító orbáncfüvet is tartalmaz.
2008. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NERVENPFLEGE. Ahogy előttem is írták. Én is abból szoktam bevenni és nagyon jó. Teljes mértékben gyógynövényekből készül és nem leszel tőle zombi, ami szerintem nem mellékes. Én is csak ezt tudom ajánlani. Nem erős, de mégis megszünteti az állandó feszültségérzetet. Andaxint ne...
2008. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DM-ben, vagy patikában találod, nem drága, nem vényköteles. Csak kicsit "büdi".:-)) És nincs mellékhatása, semmi.
2008. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szedhetsz, de sztem inkább frontint..
2008. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!