Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap és egész éjjel...

Egész nap és egész éjjel semmi bajom, majd hajnalban felébredek és fokozatosan el kezd fájni / zsibbadni mindenem, a nyakam, a karom, a hátam, a mellkasom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A lényeg a kérdésben van. Ez az egész most tart második napja. Hajnali 5 előtt egy kicsivel felébredek, egy pár percig még jól vagyok, majd elkezd fájni vagy zsibbadni a karom, a nyakam, a hátam és a mellkasom. Olyan érzés, mintha mindenemet elfeküdtem volna... De kétszer egymás után? 1-2 óra alatt viszont elmúlik, addig pedig szenvedek. Van ötletetek, mi lehet ez?
2017. jan. 4. 05:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi még esetleg fontos lehet, hogy a hátamnak csak a felső része fáj, a derekam például nem, meg alatta sem semmi.
2017. jan. 4. 05:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Azota is fennallnak a panaszaid?

Okozhatja a stressz is, nekem a karom es labam zsibbadt, valamint a mellkasomban ereztem szuro fajdalmat. A neurologian mondtak, hogy a stressz, kimerultseg lehet az oka. Mindenfele tuneteket produkalhat.

Remejuk, hogy tenyleg csak az a baj...

2017. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem állnak fenn a panaszok, Inno Rheuma forte izomlazító krémmel bekentem párszor a vállam, nyakam. Hogy attól múlt-e el azt nem tudom, minden esetre most már jól vagyok szerencsére! :)
2017. jan. 9. 07:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Orulok neki! Ezek szerint akkor csak meghuzodhatott a hatad!
2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!