Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok ingyenes lelki segély...

Tudtok ingyenes lelki segély telefonszámokat?

Figyelt kérdés

Önbizalom hiány miatt folyton féltékenykedek a barátomra és félek el vesztem emiatt. Szeretnék meg változni mert én is be látom ez így nem jó.

Azért vagyok ilyen mert félek más lányok is meg látják benne azt amit én látok benne, vagy hogy elveszik tőlem, esetleg meg lát jobb nőt mint én és lelép vagy ki szeret és lelép és szükségem van önbizalmat fel építenem önmagamban hogy magamon ezen változtassak ne legyek telis tele ennyi parával.



2017. jan. 15. 13:05
 1/5 jeverezi ***** válasza:

111-116


ingyen hívható mindig felveszik én egyszer hajnal 3kor hívtam őket öngyilkossági kísérlet végett

2017. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már is elvesztetted. Kár törni magad.

Nem látom tisztán végülis magadban nem bízol, vagy benne? Szebb lányok mindig is lesznek, hidd el, és még csak nem is leaz vak attól, hogy veled van, és mások se lesznek se a szépségére, se a belső értékeire, úgyhogy mindig lesz, aki akarja.


Figyelj... Elvileg azért van veled, mert szeret, mert téged választott. Valamiért - ezt ő tudja.

Egyet jegyezz meg, kislány, ha én nem tudlak, majd megtanítja az élet: könnyű Katát táncba vinni, ha ő is menni akar. !!És akit lehet vinni, azért nem kár!!


Ez ingyen volt.

2017. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 16. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Cuki vagy:) Részemről nincs mit. Tudom, hogy nyers voltam, és rosszul tagoltam a mondandóm, (nyugtalan voltam, mert eszembe jutott egy lány, aki féltékeny a párjára és felhívott a napokban... és pár éve én is voltam már ebben a cipőben), viszont őszintén mondtam.

Az egészséges önbizalmon jó, ha dolgozol, akár együtt maradtok, akár nem, és remélem sikerült elérned valakit azon a számon, aki meghallgatott, és sokkal de sokkal finomabban is elmondta neked, amit én próbáltam, és ki tudja, még tanáccsal is ellátot. Vagy csak kiönthetted neki a szívedet.

2017. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

mivel itt nem lehet telefonszámot kiírni, priviben kuldom bárkinek az ingyenes lelkisegély telefonszamot. Egy ismerosom hasznalta es nagyon dicserte.

2017. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!