Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fázom! :/ Ötletek,...

Nagyon fázom! :/ Ötletek, hogy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

22 fok van a lakásban,de megfagyok.

Reggelente köpeny meg bundás zokni nélkül nem bírok otthon közlekedni.

A digitális mérő reggel 37,8-at mutatott(most 37,4).

Legtöbbször reggel és este fázom.Min.két takaró kell,hogy ne fagyjak meg este.


Kb.egy hónapja fázom ennyire.A fejem fájt tegnap meg ma is egy kicsit,de nincs más panaszom.

Mi lehet a probléma ?

Anya nem veszi komolyan,szerinte ez semmi és amíg nincs lázam,addig nem megyünk orvoshoz.



2017. nov. 21. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Menj egyedül az orvoshoz! Beteg vagy.
2017. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csak lázzal lehet orvoshoz menni. De egyébként is már hőemelkedésed van. Szóval valami nincs teljesen rendben.

Egyébként 22 fok nem olyan sok. Ha egy helyben ülsz, és nem csinálsz semmit, akkor hidegnek érződik. Be kell takarózni.

Alváshoz viszont jó a 22 fok.

2017. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A digitális mérő nem biztos, hogy jó. Mérjétek meg higanyossal is. Elég hőemelkedés gyanús. Estére megy fel mindig. Suliban is fázol?.
2017. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,a suliban is elég gyakran fázom.Tudtommal már nincs itthon higanyos lázmérő,de kétféle digitális hőmérőnk van,megpróbálom azzal is.
2017. nov. 21. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Most 37,2 és mindkettő annyit mért.
2017. nov. 21. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogytál? Én miután lefogytam állandoan fáztam,meg ha nem eszem. Vagy,ha kaloriaszegényen eszem
2017. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyél nassolásként olajos magvat, dió, mogyoró pl. Az lehet, hogy jó. Nekem bevállt. 3-as vagyok. Én a suliban szoktam

fázni. 17/L

2017. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!