Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotrilt írhat fel orvos...

Rivotrilt írhat fel orvos magas vérnyomásra idegi alapon 17 fiúnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Rivotrilt nem lehet magas vérnyomásra írni, mert nem arra való. De nem is értem a kérdést.
2010. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
magas vérnyomásom van a sok szrongástól. Szednem kell vérnyomáscsökkentőt. Mellé pedig valam9ilyen nyugtatót. Írhat fel esetleg Rivotrilt? Vagy csak Xanax, frontint esetleg rudotelt?
2010. jún. 6. 21:38
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha az idegesség miatt magas a vérnyomásod, akkor elképzelhető, de elég érdekes módja ez a kezelésnek.
2010. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
miért akarod ezt szedni????
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A xanaxot nagyon nem ajánlom. A rivotrilt is csak rövid távra. Kiegészíthetnéd citromfű teával, vagy macskagyökérrel (valeriana).
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
általában a pszichiáter dönt a nyugtatók felöl, ő dönti el, hogy egyáltalán milyet szedhetsz. Frontint írhat fel háziorvos is.
2010. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes! Magas vérnyomásra rivotrilt ? de hisz az nyugtató ( psihotikum ) . Bár nem tudom , milyen stádiumban van ? Inkább sportoljon, diétázzon, és tegyen meg mindent az egészségéért mint hogy rivotrilt szedjen.

Ha annyi magas a vérnyomása és szed vérnyomás csökkentő gyógyszerkészítményeket, akkor tudnám elképzelni, hogy kell nyugtató, ha ingerlékeny a páciens. Bár a rivotril az az egyik leg erősebb nyugtató. Függőség veszélyei is lehetnek.Szóval ha sokszor nagyon föl tudja kapni a "vizet" és nagyon magas a vérnyomása az azért nem jó , mert agyvérzést kaphat. Max akkor tudom elképzelni hogy kellene neki nyugtató. Ha meg teljessen "átlagos" "és a vérnyomása" is( nem életveszélyes stádiumu ) akkor nem kell az neki. Az biztos ! De bővebb információ kell. Így csak találgatni tudok.

2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

a placebosok kíméljenek. Aki teakat ajánl, inkább ő igya meg. Ti nem tudjátok milyen a túlzott szoreongás...

Egyébként orvos írja fel...

nem én akarom szedni. 160 körüli a vérnyomásom okoskák.

Ezért kérdem hogy most frontint szedek 0.5-öst de sztem gyene. Ezért írhat fel rivotrilt? Mert egyre idegesebb avgyok. Folytopn nehézlégzés, izzadás, szapora szívverés, remegés stb...

a teákkal meg ahggyatok

2010. jún. 6. 21:46
 9/25 anonim ***** válasza:
Rivotrilt pszihiáter ír fel. Nem hiszem, hogy magas vérnyomással eljutsz a pszichiátriára. Legfentebb a neurológiára, ha a háziorvosod ad hozzá beutalót. Csak tudnám, miből gondolod, hogy neked éppem a rivotril kell, a magas vérnyomásodra?
2010. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21:44 es egyet értek, szerintem is csak psihiáter írhat föl olyan erős nyugtstót.
2010. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!