Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegség gynecomastia mit tegyek?

Betegség gynecomastia mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helyesírási hibákért bocsi. Mivel ez számomra elég kellemetlen és ciki ezért nem tudtam már kinek elmondani Tudom a problémám elég kicsi sok ember örülne neki ha csak ennyi baja lenne én ezt tudom de ez a betegség nekem tönkre tette/teszi egész életemet.Nem tudok másra koncentrálni csak erre a jegyeim is elég rosszak emiatt ( mivel órákon nem a tananyagra koncentrálok hanem hogy, hogy üljek ne látszódjon és még nyáron is pulóverbe megyek ) a pólóm még az orvos előtt se merem levenni. Kb 7-8 éve van így mondanom sem kell strandot se igazán láttam azóta és akkor is csak pólóba. Régen még annyira nem zavart de most már 19 évesen eléggé főleg hogy önbizalmam semmi. Szerintem elég átlagos vagyok még is lehajtott fejjel begörnyedve megyek a legrövidebb távokra, még ha az csak a bolt is. Szüleimnek 12 évesen elmondtam akkor azt mondták mint most ez az egész a pénzről szól (nem tudom ez engem kicsit sem nyugtatott meg. ) Már nekik se merem többször említeni. Rendesen kezdek depressziós lenni hogy örökre így marad?

Ha a szüleimre nézek ideges leszek már csak hogy rájuk nézek őket se igazán akarom már látni belemenekültem az online világba és már nem is igazán érdekel semmi pedig annyi mindent szerettem volna kipróbálni. Hogy tudnám ezt helyre hozni? Végre boldog, Normális életet élni? Bár kezdem azt érezni már ehhez is késő :( :/



2018. ápr. 22. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Lányokkal való ismerkedés teljes mértékben kizárva szinte lehetetlennek tartom amíg ez fenn áll. Meg úgy igazából bárkivel
2018. ápr. 22. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és ő fogja tudni hová adja a beutalót. Hormonvizsgálatot fognak végezni, és műtéttel korrigálható ez a probléma.
2018. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj a háziorvosom nem adott sehova semmit csak annyit mondott beszélj egy plasztikai sebésszel..
2018. máj. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!