Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sötét majdnem fekete széklet...

Sötét majdnem fekete széklet minek a jele? (hasmenés)

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy olyat ettél, ami befogta a székletet (pl vas, vastartalmú ételek, cékla, sült vér, véres hurka, stb)

vagy pedig belső vérzés

mástól nem hiszem, de majd hátha ír valaki még

2010. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen 2 napja szedek vastablettát
2010. jún. 20. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A vas szedése önmagában feketére színezi a székletet. Nincs semmi baj. Viszont meglep, hogy neked vas szedése mellett hasmenésed van :=), a legtöbb embernek olyan szorulást okoz, hogy a szeme kiugrik kakilás közben!
2010. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg szeded a vasat, teljesen normális.

ha abbahagyod, olyan székrekedésed lesz.. :( Legalábbis nekem az volt, amíg nem tudtam újra íratni a dokival. Különben nekem is hasmenésem van tőle. Több embernek van hasmenése tőle, mint szorulása...


15/L

2010. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fekete hasmenés az kérlek a gyomorvérzés jele... =D ha nem múlik el pár napon belül és egyik reggel k*rvára szédülni fogsz akkor bátran hívd a mentőt =D

tapasztalatból beszélek =D

19/F


de reméljük csak a széntabletta feketitette be...

2010. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó:

Nem nagy az összefüggés, hogy most kezdte szedni a vastablettát, és most van hasmenése :))) Logika drága, logika.. :))


15/L

2010. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Crystal87 válasza:

Nem széntablettát szed, hanem vastablettát..

A kettő teljesen más!!

Én is kb 2 hete szedek vastablettát, és nekem is ez van. De egyébként a papíron is írja hogy befeketedhet tőle.

Állítólag ez nem jelent semmi egészségügyi problémát.

Viszont nekem nem okozott hasmenést,ezt célszerű lenne az orvosodnak megmondani.

2011. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!