Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek milyen betegségre...

Szerintetek milyen betegségre köthető vagy esetleg utalhatnak e betegségre a következő tünetek?

Figyelt kérdés

A tünetek folyamatosan enyhe szédülés vagy émelygés gyakran nehézlézés nehéz nyelés levertség és néha olyan érzés hogy lázas vagy de közben nincs is.

Légyszíves értelmes kommenteket írjatok okodkodást vagy kioktatást nem kérek!



2018. szept. 18. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést azt kifelejtettem hogy fáradságérzet

Középiskolás vagyok általában 7-8 órám van és úgy érzem hogy jobban elfáradok. Azt is kifelejtettem hogy jelenleg náthás vagyok és a nehézlégzésre az megoldás lehet viszont a többiről nem tudom eldönteni hogy mi okozza!

2018. szept. 18. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon általános tünetek, úgyhogy orvoshoz kéne menni, először is egy labor, aztán abból látja a háziorvos, hogy hova kell elküldeni még.

Lehet akár vérnyomással, szívvel kapcsolatos.

2018. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vashiány is eszembe jutott.

De tényleg bármi lehet.

Menj el orvoshoz. Egyébként sem árt időnként egy labor.

2018. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már három évtizede ezek a tüneteim voltak. A vérképem sorban mindig jó, tükrözések alul felül negatív. Kardiológus szerint "Magánál egészségesebb ember nem létezik!" Vérnyomásom is stabil volt mindig. Kb. 10 éve pszichiátriára kerültem, de semmilyen gyógyszer nem segített, anno minden szem orvosság után egyre rosszabbul éreztem magam. Az émelygés sokszor elviselhetetlen hányingerbe ment át. Kb 5 éve véletlenül lenyeltem egy savagyú cukorkát, akkor éreztem, hogy a cukorka nem jutott be a gyomromba. Végül zöld diónyi gyomorszájsérvet állapítottak meg, amire nem kaptam semmiféle kezelést.

Csináltam magamnak egy rezgő masszírozó gépet, és ezzel masszírozom a nyakam mikor, mielőtt rám jönne a rosszullét.Részletesebben privátban tudok mesélni.

2018. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nehézlégzést leszámítva velem ugyan ez volt amikor vashiányos voltam
2018. szept. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. szept. 22. 10:01
 7/7 A kérdező kommentje:
És még az az egy érdekelne hogy ezeket a tüneteket be lehet beszélni magunknak , ez csak azert érdekelne mert vannak olyan időszakok amikor kifejezetten jobban érzem magam és ezek általában akkor vannak ha nincs időm gondolkozni , tehát elfoglalt vagyok nem gondolok ra
2018. szept. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!