Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek hogyan találhatnék...

Szerintetek hogyan találhatnék jelentkezőket masszírozásra? Szeretnék ezzel foglelkozni, de ahhoz kellene némi gyakorlatot szerezni. Már sokszor masszíroztam régebben, és dicsérték a kezem.

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen téren tapasztalata? Meg lehet élni egy vidéki városban (Miskolc) masszírozásból?

2018. okt. 12. 08:17
 1/5 anonim válasza:
9%

A masszírozás nem olyan, amit otthon meg tudsz tanulni. Tudni kell,mikor szabad mikor nem. Masreszt sokan csinaljak otthon.

Ha csaj vagy akkor vannak erre a celra hirdeto oldalak. Ha pasi akkor sztem ne kezdj bele.

2018. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OKJ gyógymasszőr képzés van - keress, hátha indul
2018. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Férfi vagyok, és nem betegeket akarok lábraállítani, hanem a fáradt embereket ellazítani. Ha van önkéntjelentkező, teljesen díjmentesen megbeszélhetjük.

2018. okt. 12. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor is végezd el a tanfolyamot. Ha úgy hirdeted magad, hogy végzett masszőr, akkor fogsz találni vendégeket.

A gyógymasszőr nem csak beteg embereket masszírozhat, hanem egészségeseket is. Az az elérhető legmagasabb masszőri képzettség Magyarországon. Elég sok végzett masszőr van, hogy ne menjenek az emberek olyanhoz, aki semmit se tud. A jó kéz akkor elég, ha a barátaidat vagy a szeretőidet akarod masszírozni, a vállalkozáshoz több kell. Tudod, hogy mik a masszázs ellenjavallatai, vagy hogy mi történhet közben, ami miatt végül börtönbe kerülsz?

2018. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem vagy hajlandó kicsapni a búzák bréjét, akkor el se kezdd!
2018. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!