Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor van GOMBÁS FERTŐZÉSEM....

Sokszor van GOMBÁS FERTŐZÉSEM. A nőgyógyász azt javasolta, hogy este 1 ampulla NORMAFLOR-t nyomjak bele a hüvelyembe hanyatt fekve, hogy ne folyjon ki. Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Így kell maradni kb 1 órát.

Én még erről nem hallottam, eddig csak ittam. Más használta ezt?


2010. jún. 24. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A Normaflore-ban olyan baktériumtörzsek vannak, amik a bélrendszerre vannak jó hatással, nem a hüvelyre. Gombás fertőzés megelőzésére a hüvelyfórát kell helyreállítani, mégpedig úgy, hogy laktobcilusokat telepítesz oda, amik nem negedik elszaporodni a gombát. Erre kiválóan megfelel a gyógyszertári tejsavas irrigáló foladék, de én Colpo Cleanert szoktam használni.
2010. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én másfél évig szenvedtem! Borzalmas volt, állandóan gombás voltam. Sok élőflórás joghurtot fogyasztottam ellene és bármilyen furcsán is hangzik, végleg lemondtam mindenféle szappanról OTT. Csak vizet használok. És véletlenül sem ülök bele a kádba, csak zuhanyozom. Már fél éve nem volt gondom! :)
2010. jún. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Colpocleanert javaslom én is. recept nélkül megveheted a patikában és néhány nap alatt rendbe hoz. Utána az első tüneteknél azonnal használod és szinte elfelejtheted a dokit (azért a rákszűrésre ne felejts el elmenni!) :=)


Plusz, ügyelj a higiéniára: wc előtt is moss kezet, az otthonodon kívül sose ülj rá a wc-re, mensi alatt legalább 3-4 óránként cserélj betétet/tampont. Amíg most ki nem gyógyulsz s fertőzésből, minden használat(!!!) után most ki a törölköződet, fehérneműdet, pizsamádat, stb. magas hőfokon, fertőtlenítő adalékkal. Fertőtlenítsd magad után ugyanígy, minden alkalommal a wc-ülőkét és a kádat is (akkor is, ha csak zuhanyozol).

2010. jún. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van már probiotikus tampon, próbáld ki azt, patikában kapható.
2010. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg az orvosra is hallgathatsz, akinek diplomaja van es nem csak a semmibe mondja a mondandojat..
2010. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs orvosi diplomám, mégis tisztában vagyok vele, hogy teljesen más a hüvely flórája és a bélrendszer flórája. Akkor mi a fenének javasol egy orvos bélflórára való szert a hüvelybe rakni???
2010. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!