Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Lent. Folyt

Mi történik velem? Lent. Folyt

Figyelt kérdés

Sajnálom ha nem megfelelő kategóriába tettem a kérdésem , de nem tudtam hogy hová tehetném.


Nem tudom kihez fordulhatnék a problémámmal... kezdetben azt hittem hogy egyszerűen mélyponton vagyok, suli , család , barátok stb... Tudom fiatal vagyok még és valószínűleg a válaszadók többsége azt fogja mondani hogy "tinibaj" de én nem érzem annak már három éve tart...Sokszor előfordul hogy csak úgy rám jön a sírás, ok nélkül, semmi sem történik de valahogy mégis másként érzem magam. Most már ezek a sírások szinte síró görccsé alakultak, van hogy csak fekszem az ágyon és sírok , de már könnyek nélkül. Sűrűn előfordul az is hogy elszédülök és elájulok, de amit legtöbbször érzek az az hogy lelkileg elfáradtam... Nem rendelkezem tökéletes családdal, és néha a párkapcsolatomat sem tartom igazán jónak számomra. Mindenkinek hazudok amikor megkérdezik hogy jól vagyok-e, mert mindig azt mondom hogy "persze, hogyne:)" de nagyon nem vagyok jól, és nem értenek meg. Voltam már pszichológusnál is , de nem éreztem semmi hasznát.

Ha bárki tudna segíteni, az nagyon jó lenne..

19/L


2010. jún. 24. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le konkrétan mi baj, nem tudunk segíteni, mert így csak egy önsajnálat. Nem azt mondom, hogy "tinibaj", mert a baj minden korban baj, de megtanuljuk kezelni, másképp fogjuk fel, sőt, ér nagyobb baj, nagyobb teher lesz a vállunkon, és a "kisebbek" már rutinosabban mennek.


24/N

2010. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Épp az a baj hogy nincs konkrét oka, olyan hangulat változásaim vannak hogy a nyakam belefájdul :S egyszerűen rosszul leszek szédülök, fáj a fejem és rámjön a sírás.. :S
2010. jún. 24. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Írj privit ha akarsz, hasonló korú vagyok, kb én is így érzem magam és én is lány vagyok:)
2010. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha konkrét baj nincs, akkor a fejedben kell rendet tenned, tudatosan elkerülni az ilyen helyzeteket, és felismerni, hogy egy-egy sírás teljesen fölösleges (mellesleg a szervezetednek nem tesz jót, és nem is nyugtat meg). Tényleg csak annyit tudok ajánlani, hogy próbálj gyönyörködni az élet apró csodáiban, a természetben, ha van kisállatod abban :) Ihatsz citromfű teát (rendszeres fogyasztása megnyugtat). Vagy gondolj arra, sokan mennyivel rosszabb helyzetben vannak nálad. Nem tudom neked melyik módszer válik be, ki kell próbálgatni, de egy biztos, ez csak a te fejedben dőlhet el! Senkinek sem tökéletes az élete, de arra kell gondolni mid van, nem arra ami nincs :) Fel a fejjel, idővel tényleg könnyebb lesz :)


24/N

2010. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk így egy kicsit nehezebb, hogy nincs konkrét problémád..:S Szerintem meg kéne próbálnod erőt venni magadon és magdra erőltetni, hogy felkelj és ne sírj. Nekem is ezt szokták mondani és kb úgy érzem, hogy szart se ér ez a tanács, de amikor néha egy kicsit erősebb vagyok és sikerül erőt vennem magamon, akkor egész jól érzem magam:)
2010. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek migrénes tünetek, depresszióval spékelve. Kezelni kell.
2010. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
12:24 nagyon messze jársz az igazságtól, el tudom képzelni hogy mennyire lehetsz iskolázott...
2010. jún. 24. 12:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) megnyugtató hogy még vannak ilyen emberek, akik képesek más gondjára egy kis megoldást találni.:)
2010. jún. 24. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, a 12:24-es válaszából láthatod, hogy vannak nálad sokkal súlyosabb esetek...
2010. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán unatkozol, és ráérsz gondolkodni ilyeneken. Menj el suli mellett dolgozni és nem lesz gond, az leköt, vagy iratkozz be sportra, vagy táncra, nyelvtanfolyamra. A lényeg : ne legyen időd sajnálni magad.

Gondolj arra hogy mit csinálnál ha elvesztenéd a párod vagy szülőd vagy elvinné az ár a házatokat, akkor lenne min sírni.

2010. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!