Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a véleményetek a Betaloc...

Mi a véleményetek a Betaloc gyógyszer vérnyomás és pulzuscsökkentő hatásairól, és a mellékhatásaikról?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények, mennyire jó, mennyire gázos esetleg, mennyire erős, és milyen mellékhatások, amik gyakran jelentkeznek, meg, hogy adott dózisok mennyire csökkentik a vérnyomást, és pulzust... és még esetleg ha ideges vagyok, engedi, hogy felszaladjon a vérnyomás? vagy stabilan védi a szervezetet? érdekelne minden hasznos infó! :)
2010. júl. 6. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedem elég régóta(szívritmuszavarom van),de én még nem tapasztaltam a mellékhatásait. Nekem segít a gyógyszer. Mióta ezt szedem, azóta megszűntek a mellkasi fájdalmaim, a pulzusomat is beállította 80-ra. Az orvosi rendelőben én mindig ideges voltam és általában a vérnyomásom felment 160-ra.Mióta ezt szedem, azóta még a rendelőben is normális a vérnyomásom. De ezzel nem azt akarom mondani,hogy nincs, vagy nem lehet tapasztalni a mellékhatásait. Én a szerencsésebbek közé tartozom.:) Mire írták fel? Jól gondold meg,hogy elkezded-e szedni,mert utána nem nagyon szokták javasolni,hogy abbahagyd.(már kérdeztem egy párszor) Szóval,ha nem olyan nagy a baj, inkább ne szedd be.
2011. júl. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!