Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt akinek kivették a mandulá...

Volt akinek kivették a manduláját?

Figyelt kérdés
Miért vették ki? Aztán már kevésbé volt beteges?

2019. máj. 30. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyerekemnek azért vették ki, mert akadályozta a légzésben, horkolt, nem kapott levegőt, és ez egyre csúnyább volt.

Amióta kivették, azóta jól van, már eltelt 5 év.

2019. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orrmandulára gondolsz? Nekem is azért vették ki, mert nem tudtam az orromon levegőt venni. Most már tudok. Azóta eltelt vagy 20 év egyébként.
2019. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azóta senki sem beteges pl nátha stb?
2019. máj. 30. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy de nem vetetem ki.
2019. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a torokmandulámat vették ki gyerekként, mert folyton be volt gyulladva. Ez 15 éve volt, azóta alig vagyok beteg.
2019. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a garatmandulámat vették ki ált. iskola 1. osztályát követő nyáron, mert elsőben vagy 60 napot hiányoztam betegségek miatt. Aztán kevesebbet voltam beteg, de most, mióta már 70 is elmúltam, megint érzékeny vagyok a felsőlégúti megbetegedésekre.
2019. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állandó, idült mandulagyulladás miatt vették ki tegnap. Remélem ezután már kevésbé leszek beteges, mert eddig valahányszor beteg voltam, szinte mindig a mandula miatt volt.
2019. aug. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!