Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, az az érzetem...

Mitől lehet, az az érzetem áprilistól, hogy erősebben ver a szívem, furcsa bal váll+szív érzése, a végtagjaimban néha szúró érzést érzek, kb.1 hete erősen szédülök olykor bal fülzúgás. ( nyugtalanság, memóriazavar, olykor nehézkes légzés)?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok!Az orvosommal beszéltem helyszínen volt EKG 146/121(54), sürgősségire küldött, ott jelentkeztem, volt EKG, Vérvétel ott minden rendben volt, egy ugyanazon a napon, kb. 3 hónapja az is, semmi egyéb.Onnan pszichiátriára küldtek.., ahová nem mentem el, mivel szerintem itt más lehet.. elintézték a legkisebb kiszerelésű rivotril felírásával, amit nem váltottam ki.. Önök szerint mit tegyek?Orvost váltsak vagy a szívultrahangot vagy bármilyen vizsgálatot anyagiakkal kezdeményezhetek?Milyen folyamatot tegyek, mivel sosem voltak ilyen panaszaim, de tisztában vagyok vele, hogy 1. ilyen hosszú ideig nem mentális gondokra lehet gondolni, 2. megéri-e ugyan ahhoz az orvoshoz fordulnom... Azóta leszoktam a cigiről, nem iszom...

2019. júl. 15. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

32 éves nő vagyok. Szintén erősebben ver a szivem, érzem a dobogást, amit elvileg nem kellene, olyankor pedig a levegőt is össze-vissza veszem. Na meg be is szokott dobbani. Illetve bal fülem cseng szinte folyamatosan és hónapok óta szédülök. Voltam magán kardiológusnál, csinált szív ultrahangot is. Semmit nem mutatott ki. Van táplálék allergiám, azt mondta az is okozhat ilyet. Viszont ideg is... Sokat stresszelek, feszült vagyok. Pszichológus szerint az okozza a tüneteket. Hallgassak meditációs zenéket. Szóval sajnos okozhatja mentális probléma. Fennálhatnak huzamosabb ideig is. Nem csak napokig, hetekig, hanem évekig. Nagyon tud dolgozni az ideg és tüneteket generálni.

De azért zárass ki minden szervi gondot és ha minden negatív, akkor el kell fogadnod, hogy pszihés alapon van. Először én is azt mondtam biztos más, de ha nyugodt vagyok, akkor nincs gond.

2019. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sz~len a válaszod, sokat jelentett
2019. júl. 26. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!