Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek? Teljesen kétségbe...

Lacmond kérdése:

Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Lassan egy hete itthon vagyok táppénzen mert a csípőm elkezdett fájni szombaton,elmentem dolgozni és vasárnap már úgy keltem hogy a jobb lábamba zsugárzó fájdalom van ami nagyon fáj.Hétfő orvos írt fel Cataflant meg egy izomlazitót és azt mondta pihentessem,Csütörtökön vissza mentem és javult ugyan de a járásnál nagyon fájt a lábam,ma vasárnap van és legközelebb szerdán kell mennem,viszont még mindig fáj,mi lehet ez és mit tegyek hogy elmúljon? A csípőm teljesen helyrejött viszont a lábam fáj,és elkezdett zsibbadni a kislábujjam kb 2-3 napja

2019. nov. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez isiász. Keress rá a neten.
2019. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez lehet trombozis akár , vizsgàlják ki .
2019. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy mozgásszervi gyulladás. A csípőízűlet be van gyulladva, vagy még van húzódva,és az kisugárzik le a lábba. Komolyabb gyulladásgátló kellene,a cataflam az gyenge ilyenre. Inkább aflamin, xilox kéne.
2019. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. nov. 24. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Erre a bajra nagyon jellemző, hogy mindenki azt mondja, ami vele, a nagymamájával, vagy a szép szomszédlánnyal megtörtént. Miközben bármelyik lehet, csak egy a biztos: az érzések útján van egy prücök. Az érzések útja meg ugye a zsibbadó kisujjtól vagy akármitől egészen az agyig tart. Lehetne akár az alsólábszár közepén is, a térdizületben, a keresztcsont környékén, ahol kijönnek az idegek a gerincből 3 lyukon át, és persze aztán minden egyes porckorongnál; jellegét tekintve meg akár valami gyulladás, akár valami fizikai sérülés. Így aztán ki kellene deríteni, hogy melyik esetről van szó, és azt kezelni.
2019. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Csontkovács egy-kettő helyrerak.
2019. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a csontkovács, és olyan a probléma, akkor igen. Nekem például - a csontkovács szerint - a keresztcsontom fordult el és bukott be (nyilván csak egy picit, de az elégvolt ahhoz, hogy a három lyukon kicsordogáló idegfolyamok egyike konfliktusba keveredett valamivel, és az a kettő, aki ezt a jelenséget és helyrehozó fogást nem ismerte, nem is tudott helyretenni. Ez a pasi a szlovákiai "Pista bácsi"-tól tanult, ahová saját elmondása szerint az anyját vitte, mikor az derékfájós volt, és elleste, amit az öreg csinált (10 kezelés alatt!). Viszont egyszer hiába kezelt háromszor is, három héten belül, és akkor az egyik másik mondott pontos diagnózis, miszerint a szalagok húzódnak össze, mert félek bizonyos mozdulatoktól, és emiatt nem tud az ideg lötyögni, nyomás alatt van. Nem nagyon hittem el, de hazamentem, és két napig kipróbáltam az általa ajánlott pár egyszerű gyakorlatot, és tádámm. :D

Szóval, hogy úgy mondjam, kell némi szerencse az élethez, olyan baj érjen el, amit az, akihez majd eljárok, felismer, és meg is tud gyógyítani.

Magamtól nem szoktam már a csontkovács fogalmat előhozni, mert itt a Gyakorin olyan hülye, ostoba, értelmetlen megjegyzésekkel találkoztam, hogy a hajam égnek állt. De ha már erről beszélünk, tehát jártam egy csontkovácshoz, aki szegény megöregedett, és a tudományát átadta egy fiatalembernek, és ahogy észrevettem, az még jobb lett, mert képzi magát. Na, az vagy helyrerak, vagy közli, hogy nem tud segíteni, semmi susmus nincs.

2019. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!