Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az M. Grace bt. által forgalma...

Az M. Grace bt. által forgalmazott aranykolloidot lehet belsőleg alkalmazni? Nincs ráírva. Pedig direkt azért vettem, mert ez tuti jó minőség, de nemtudtam h nincs ráírva, igy meg nem merem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Az aranykolloidnak nincs effektív hatása. Semmire sem jó.

Átverés.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja persze, mert ezt tanítják h a sok hülye vegye a gyógyszert aminek van egy csomó mellékhatása, és amiatt még több gyógyszert vegyen.... csak ócska bábuk vagytok a kezeikben...csak a gyógyszeriparnak csináljátok a forgalmat, de ti magatok sem tudtok erről....
2010. aug. 8. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Le a kalappal kérdező!!!


Nyugodtan alkalmazhatod belsőleg. Jó depresszió ellen és izületi fájdalmakra.

2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén sajnállak benneteket.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
végzett orvostanhallgató...fillérekbe kerül gyógyszerek előállítása...
2010. aug. 12. 19:49
 6/12 A kérdező kommentje:
3 éve kattantam rá gyógynövényekre és azóta még csak náthám sem volt
2010. aug. 12. 19:50
 7/12 A kérdező kommentje:
én csak szánalommal nézek azokra akik rohannak a patikába valami szart venni....
2010. aug. 12. 19:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk, hogy ön árul valamit, kimegy az utcára, becsukja a szemét, rámutat valakire, majd odamegy hozzá, és ezt mondja: „Ön az ügyfelem!” Ő az, és minden ellenkezés nélkül megvesz bármit, amit ön kínál. Bármit, tényleg bármit! Akár kell neki, akár nem, akár van rá pénze, akár nincs!


Eredményes üzletember lenne, nem igaz? Bármit el tudna adni bárkinek. Tényleg bárkinek, mindössze azzal, hogy azt mondja neki: „Ön az én ügyfelem!” és kész, annyi az egész!

Az ún. orvostudomány ezt csinálja!

Odamegy önhöz egy fickó, és azt mondja: „Vegye meg ezt a vacakot!”. Ön meg elküldi a fenébe, mert nem érdekli. Erre a fickó: „Ön beteg. Ez meggyógyítja”. Ön pedig megijed, és fizet.

Ez a legkifinomultabb rablás, amit valaha is kieszeltek.

2010. aug. 12. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szíve joga azt hinni, amit akar. De amint visszatérne hozzám egy ilyen beteg, hogy nem használ a gyógyfű, meg a kolloid, meg a ... én elküldeném. Hozzám ne jöjjön. Ez meg az én meggyőződésem.

Egyébként érdemes lenne megnézni, hogy a gyógyszerek egy jelentős része a növények által előállított hatóanyagok másolatai ill. módosított formái. És halkan teszem hozzá, hogy nem minden orvos ír fel gyógyszert, pl. patológus, sebész. Ezenkívül pedig a gyógyszerek milliók életét mentik meg nap, mint nap.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

és hány embert ölnek meg a mellékhatások?

még a nyavalyás allergia ellen se tudnak semmit javasolni

2010. aug. 22. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!