Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A cbd olajnak van értelme,...

A cbd olajnak van értelme, tényleg annyira egészséges?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen jön velem szembe, de nem tudom eldönteni, hogy ez egy újabb placebo, amiért elkérnek rengeteg pénzt, vagy valóban használ.


Kérem azok írjnak akik próbálták is.


2021. febr. 2. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom attól is függ mire akarod használni ,és az adagolás a kulcsa az egésznek . Én krónikus fáradtságra/szorongásra szedtem és arra bevált. DE csodaszerek nincsenek ,ez is csak egy étrendkiegészítő .
2021. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, krónikus fájdalomra, alvászavarra szerettem volna.
2021. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Magyarországon a legtöbb forgalomban lévő CBD olaj nem is 'valódi' CBD, így megéri külföldről rendelni. Vaporizer használata a leghatásosabb. Ha valakit érdekel, szívesen küldök cseh webshopokat, ahonnan minőségi anyagot lehet kapni. (itt legálisan termesztik)
2021. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%

Van amire jó, elég széles körben alkalmazható gyógyászati célra.


Viszont, az, hogy mindenütt találkozok vele és ódákat zengenek róla azért van, mert így próbálják igazolni magukat a drogosok, hogy ők nem függők, csak gyógyulnak, azért szívják mindennap a marist, holott élni nem tudnának nélküle :D

2021. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4

Ja, pont ezért legalizálják mindenhol, mert annyira drogosok vagyunk. :)

2021. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Így van. Ha nem vennék, nem legalizálnák, mert nem lenne rá kereslet. :)
2021. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A heroint, kokaint, egyéb tudatmódosítókra is elég nagy a kereslet, mégsem legalizálják. Komolyan nem látod az összefüggést? Az marihuána nem drog, vagy ha igen, ugyanannyira, mint a kávé.
2021. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ha már hasonlítgatni akarod, inkabb az alkoholhoz kellett volna. Hosszútávon ugyanúgy leépíti az agyat, mint a (túlzott) alkoholfogyasztás és a közhiedelemmel ellentétben függőséget okoz. Ráadásul ugyanúgy oldja a gátlásokat, mintha részeg lennél és ugyanúgy vezetni is veszélyes ha be vagy füvezve, mint ahogy részegen, kávézva viszont lehet.


De visszakérdezek, ha nem okoz függőséget, akkor miért van mindenáron szükségetek rá? Komolyan mondom, akárhova néz az ember, a füvesek legnagyobb problémája, hogy nem legális :D

2021. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy nem okoz függőséget, csupán azt, hogy a függőség mértéke megegyezik a kávééval. Abban nincs tudományos egyetértés, hogy a marihuána leépítené az agyat, mivel hosszútávú tanulmány még nem született. A tévhittel ellentétben, egy modern tanulmány szerint a THC nem okoz problémát a vezetésnél.
2021. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utóbbi állításomat viszont meg lehet támadni sok más tanulmánnyal is, ami az ellenkezőjét állítja. Viszont ez a legérdektelenebb kérdés. Aki szív, az közben ne vezessen, én sem teszem.
2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!