Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kecsketej allergiára. A...

Kecsketej allergiára. A leghatékonyabb gyógyszer, de hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy olyan kecskékkel foglalkozó emberke(szerintem most már több is), aki parlagfűvel eteti a kecskéket, ezáltal a kecsketej ellenanyagot termel a ellene, és azt meg kell inni/enni és többek szerint ez fantasztikus megoldás, minden gyógyszert le lehet tenni, teljesen tünetmentesek lesznek.

Csak aki mondta nekünk az 200 km-re lakik, és mikor nála voltunk nem tudott nevet telszámot adni, de sürgősen szükség lenne rá!

Ha valaki tudja hol lehet ilyet venni/rendelni szóljon!

Nagyon sürgős és fontos lenne!

Köszönöm


2010. aug. 28. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Kecsketejet lehet kapni nagyobb élelmiszerboltokban és bioboltokban is. Pesten a Herbaházat kifejezetten tudom, és Intersparban is láttam. Herbaházban bio, 700 Ft egy liter, Intersparban fele annyi a nem bio. Piacokon is árulják, pl. Lehel piac.

De arra számíts, hogy olyan íze van, mintha magát a kecskét nyalogatnád, szóval jó vagy nem jó... nem mindenki bírja meginni. Én pl. nem bírtam, pedig nem vagyok egy finnyás típus.

2010. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!