Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen homeotápiás szer jó...

Milyen homeotápiás szer jó extrém izgulásra/szorongásra?

Figyelt kérdés

Öt év után újra repülni fogok. Korábban sokat utaztam így, de ahogy telik az idő, egyre rosszabbul viselem. Szinte semmihez sem fogható félelmet érzek tőle. Megbénít és a gyomromat is kegyetlen módon megviseli. Eddig mindig ismerőssel repültem, aki támogatott, de most egyedül fogok, és nem akarok pánikrohamot kapni a repülőtér közepén. Ismertek valamilyen praktikát, homeotápiás szert, ami tényleg segít kicsit megnyugodni? Nervenpflege-t próbáltam, az kevés volt. Alkohol fogyasztás sajnos nem opció.


(Tudom, hogy nem racionális ettől félni, és azt is tudom, hogy nem fogunk lezuhanni sem. Dolgoztam rajta sokat, de most nem az okot akarom keresni, hanem csak a tüneteket kezelni.)



2022. jún. 6. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értsd már meg: a homeopátia humbug.
2022. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"De azon nem segít, hogy már a repülőtér bejáratánál remegek a félelemtől."


..és a semmi hatóanyagot nem tartalmazó cukorgolyó fog?

2022. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Problémád pszichológus és esetleg pszichiáter felkeresését igényli, nem placebo tablettákra való pénzkidobást.
2022. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!