Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rak ellen hasznalt valaki...

Rak ellen hasznalt valaki tomjent? Hasznalt?

Figyelt kérdés
Nem a fustot, a tablettat. Erdekelne barmilyen tapasztalat. Talaltam: 170000 Ft-ert is.

2022. jún. 20. 19:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
van a csoportba elég sok lelet ;)
2022. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tevenyereggyarto ***** válasza:
72%

Szeretem az ilyeneket: nem menne rendes kezelésre ,hogy “ne pénzelje a gyógyszeripart” de azért kiad x százezer forintot csodakenőcsökre, csodaolajakra meg mit tudom én mire. Persze arra már nem gondol ,hogy ha az a csodacucc tényleg olyan hiperszuper lenne akkor az első felfedezője úgy meggazdagodott volna belőle ,hogy még a dédunokájának sem lennének anyagi gondjai. Ehhez képest úgy kell a net meg facebook bugyraiban előtúrni őket.


Persze erre jön az “a gyóccerlóbinak nem érdeke ,hogy meggyógyulj mer’ nekik csak a pÉnZ kell”. Hát aki egyszer beteg lesz (nem feltétlenül rákos) az beteg tud lenni mégegyszer. Kivéve ha meghal, akkor nem. De amíg él addig bárki bármikor lehet beteg, sérült stb. Szóval ha a gyógyszeripar annyira a haszonra hajt akkor igenis érdeke lenne az emberek állapota mert a halottból nem jön pénz, ugye. Ebből rakjátok össze ,hogy akkor mennyire “nem érdeke” olyan csodacuccokat árulni ha tényleg működnének.

2022. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, persze en is igy gondolom, de... egy gyogyszert engedelyeztetni nagyon hosszu, burokratikus ut. Nem megyek bele a mindenfele elmeletbe. Szoval akinek gondja van, ketsegbeesetten keresgel. Mindenhol. Itt is. Sajnos az orvosok eleg szukszavuak. Ha nem is gyogyit, de eletminosegi javulast ad, mar jo. Ha latsz egy szamodra kedves embert tonkremenni a fajdalomtol, hidd el barmit meg akarsz probalni. Ezert kerek segitseget, hiszen igenis lehetnek fantasztikus hatasu szerek. A hajosok se gondoltak, hogy a rettegett skorbut ellen jo a savanyukaposzta. Ez most buta pelda volt. Az a lenyeg, hogy semmit nem szabad elutasitani. Persze sok a lehuzas, s nem is tudod ellenorizni a gyartot, osszetelt, hiszen nincs laboratoriumom, ahol vizsgalodni tudnek. Nem hiszem, hogy napi 10 szem mazsola meggyogyit. Csak remenykedem, s minden hozzaszolasnak orulok.
2022. jún. 21. 10:38
 14/19 Tevenyereggyarto ***** válasza:
74%

#13


“egy gyogyszert engedelyeztetni nagyon hosszu, burokratikus ut.”


Igen, valóban. De ez nem úgy megy ,hogy piacra van dobva a gyógyszer de még nincs bevizsgálva, kipróbálva, engedélyezve stb. Szóval a csodacuccokat sem azért nem használja a gyógyszeripar mert “még nincsenek hivatalosan forgalomba hozva”.


“Szoval akinek gondja van, ketsegbeesetten keresgel. Mindenhol.”


Igen, ez igaz. És sajnos vannak akik ezeket a kétségbeesett embereket használják ki.

Én úgy vagyok vele ,hogy ha már tetemes pénzt kell kiadjak valamiért, jelen esetben kezelésekre, akkor az legyen a legbiztosabb forrás. Ha kell akkor egy jobb egészségügyi külföldi ország is szóba jöhet. De ezekben a netes mindent is gyógyító csodacuccokban nem hiszek, szerintem csak lehúzás. Az ilyen-olyan random facebook csoportok sem biztosítékok semmire. Elvégre van aki pénzért reklámoz és dicsér kozmetikai termékeket úgy ,hogy lehet ő maga nem is használja.

Persze ritkán léteznek “csodás gyógyulások” meg hasonlók s ezeket szeretik is felkapni s lobogtatni (elvégre mondjuk Hawking is +70 (?) évig élt mint amire az orvosok tippeltek) de aligha a püspökfalatra csepegtetett cickafark és kamillatea keverék adta a csodát. Ezernyi dolog befolyásolhat, köztük puszta szerencse is. A legtöbb amit tehetünk ,hogy felkeressük a legmegbízhatóbb szakembereket s rájuk hallgatunk.

2022. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Paradox mòdon ritka itt a gyakorin ennyire èrtelmes hozzàszolas mint itt most az elottem

Szolo. Le is zarhatjuk ezt kerdest.

2022. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom átverés e ez a szer. De ha használ azt nem értem miért nem lehet ingyenesen adni, vagy olcsón legalább. Nekem az ára a gyanús, emiatt érzem úgy, hogy átverés. Lehet, hogy a benne való hit használ? A lélek testre gyakorolt hatása nagyon nagy. Sok féle rák van, van amikor 90% fölötti a gyógyulási arány, és van, hogy kevesebb. Régen biztosan kevesebb volt, mert meghalt egyik ismerősöm, pedig fiatal volt. Azóta is az egyik rokonom, de mondjuk az nagyon rosszindulatú rák volt, gyors lefolyással, és semmi sem segített. Vitaminok esetleg olcsóbbak, hátha segít..., bár orvossal kell konzultálni, mert ha kemót is kap mellette, befolyásolhatja a terápiát is.
2022. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, kérlek, ne higgy az 5-ösnek.
2022. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 xp ali ***** válasza:
100%
Minden ilyen lehúzás. Ez is. Sok dolgot kipróbáltak az ismerőseim, egyik sem segített. A legjobban azok jártak, akik nem fordultak csodaszerekhez. Próbálj nem fogyni, abból a pénzbál meg fizess meg 1 jobb orvost.
2022. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Leirod, hogy miket probaltak ki az ismeroseid? Kerlek szepen. Ugy gondolom, hogy leteznek csodas gyogyulasok, de lehet, hogy a hit a szerencse a kivaltoja. Sajnos csak kettorol tudok. Hajlamos vagyok hinni a csodaszerekben is, de amiket irogatnak roluk teljesen osszezavar. Az oldalakon olvashato szuper tapasztalatoknak nem hiszek . Ezert gondoltam, ha valaki probalta : irja le a sajat tapasztalatat.
2022. jún. 26. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!