Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méregtelenítéskor mivel lehet...

Méregtelenítéskor mivel lehet kiváltani a sima vizet?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a szervezet méregtelenítésének első és legfontosabb része a sok víz bevitele. Azon emberek közé tartozom akik nem szeretik a vizet. Nem tudom a sima vizet meginni. Mivel lehet kiváltani? Valamilyen tea? De akkor az cukorral? vagy édesítővel? Ha cukor akkor inkább barna cukor?
2008. dec. 21. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Csapvízzel nem is fogsz méregteleníteni. Próbálj minél tisztább vizet szerezni, pl. valamilyen forrásvizet (Szegeden pl. ott van az Anna-kút).
2008. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha felforralom és átszűröm? De igazából az a kérdés, hogy teával ki tudom-e váltani a (bármilyen)vízet?
2008. dec. 21. 09:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teát is ihatsz helyette,de édesítő nélkül,ha lehet. Arra figyelj,hogy a zöld teában és még pár fajtában sok a koffein.PL.én egy zöld teától nem birok aludni...
2008. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2008. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Desztiláltvíz kúráról van tapasztalat?

2008. dec. 21. 10:49
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Épp a napokban olvastam neves toxikológus szakember véleményét, miszerint a méregtelenítő kúráknak semmi bizonyítható pozitív hatása nincsen, hiszen azt sem tudjuk, hogy egyáltalán milyen méreganyagoktól kéne megszabadulnunk, sőt hogy egyáltalán vannak-e a szervezetünkben ilyenek. Ezt nem én találtam ki, de aki ezt nyilatkozta, szerintem mindannyiunknál jobban tudja.
2008. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És a rengeteg pozitív tapasztalat? Csak áltatjuk magunkat? Placebo hatás?
2008. dec. 21. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Nos, idézem amit olvastam:

"-Van valamilyen eljárás, mellyel otthon bárki hatékonyan méregteleníthet?

- Nincs. Nem hiszek a csodaturmixokban, méregtelenítő teákban. Ha lenne valós hatásuk, akkor már réges-régen használnák ezeket a napi toxikológiai gyakorlatban. Kérdés, hogy kit vagy mit kell egyáltalán méregteleníteni? Akkor kell valamit kivonni a szerveztből, ha túl sok van belőle. De valóban tudjuk-e, hogy túl sok van? Megmérjük-e valaha? Nem! Megmondom őszintén, nincs túl sok értelme például a léböjtös méregtelenítő kúrának, hogy egy konkrét példát mondjak."

Hát, ennyi!

2008. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Én 1 évig ittam házilag készített desztillált vizet, és csak jót tudok mondani, mert valóban nagyon jó hatással volt a szervezetemre.

Aztán váltottam az RO vízre, ami hasonló tisztaságú vizet ad és olcsóbb.


Amit pedig az előttem hozzászóló ír a méregtelenítés hatástalanságáról, maga se tudja miről beszél.


A testnek jót tesz a méregtelenítő kúra: pl. a léböjt, búzafűlé, de a legjobb az ha étrendünkből kiiktatjuk a szervezetre káros alapanyagokat, de így is lesz a szervezetnek még évekig takarítani valója. Szóval ne ülj fel a kamu dumának, akik a méregtelenítés ellen vannak, azok a gyógyszerlobbi lefizetettjei és az az érdekük hogx beteg legyél és gyógyszert szedjél. Gondolom te nem ezt akarod.

2008. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Nos, a toxikológus épp az a személy, aki a legkevésbé akar gyógyszerekkel gyógyítani, ellenkezőleg.

És nem a saját kútfejemből ötlöttem ki a fentieket, épp azért van zárójelben, mert idézet, mint ahogy írtam is. És azért vettem a fáradtságot, hogy bepötyögjem, hogy ilyen véleményt is láthassunk olyantól, aki a legjártasabb a témában.

Az, hogy ki miben hisz, az mindenkinek a saját dolga, de attól még mindenre léteznek ellenvélemények, és én nem hiszem, hogy az baj lenne, hogyha ilyeneket is láthatunk, hiszen mindíg a viták visznek előbbre a megoldásokhoz.

2008. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!