Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Jade-köves masszázságy...

A Jade-köves masszázságy szerintetek alkalmas Rheumatoid Arthritis /RA/ betegség gyógyítására is? Esetleg ezzel kapcsolatos konkrét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ezek a masszasok csak kiegeszito kezelesnek felelnek meg, amik segithetnek a fajdalom elviseleseben, de nem birnak gyogyito hatassal.


Ezeket a betegsegeket belulrol kell kezelni, mint gyogynoveny tea fogyasztassal.


Ami ilyenkor segit:

reggel-este, 1-1 csesze mezeizsurlo tea fogyasztasa, napkozben pedig 4 csesze csalan tea elfogyasztasa.

De lehet neha cickafark teat is fogyasztani, es kellene mozogni naponta.

Ezeknek a betegsegeknek a kivalto oka a legtobb esetben valamilyen elzarodas, vagy gerinc, csont problemak, amit

okozzak az idegfajdalmakat, illetve gyulladasokat.

A fenti teak fogyasztasa tisztito hatassal birnak igy segitenek abban, hogy amikor valamifele elzarodas miatt jott ez a betegseg, akkor megtisztithatja azokat az utakat es az energia ujra tud aramlani.


En inkabb a gyogyteat javasolnam, es pakolasokat, s aztan mar amikor nincsennek fajdalmak, akkor mar lehetne valamilyen mozgast is vegezni.

2010. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a masszázs mint kiegészitő kezelés segithet kissé, de az, hogy abba az ágyba Jade kövek is vannak, az semmit se számit, csak annak, aki többszázezer forint plusszért eladja a pénzes vevőknek. Egy sima masszázságy is ugyanolyan jó!!! Jobbulást!! :)
2010. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló szívből gratulálok neked. Olyan szépen összeszedted a tanácsaidat, ebből mindenki csak profitálhat, a gyógyulás útja felé. Gratulálok!!!Jártam lávaköves masszáságyra, sőt székben is ültem. Két éve három hónapig szenvedtem derékzsábával, azt hittem megőrülök olyan fájdalmaim vannak. Már mindent kipróbáltam, Végül egyszercsak kiállt belőle, dehogy mitől, fogalmam nincs. Na nem is az a lényeg. Én sem ajánlom a kedves kérdezőnek, mivel ahogy fekszik ezen az ágyon alulról végig gördülnek ezek a kövek, ami be van építve az ágyba,és úgy érzed, mintha a kínpadon feküdnél. Nem lenne igazán kellemes számodra, mert felerősíti a fájdalmakat. Szó sincs róla, hogy nem hatásos, egyszer sem állítom, mert van aki esküszik rá. Mert különböző betegségekre jó, de nem mindre.Kívánok neked jó egészséget, kövesd inkább az első válaszoló tanácsát.Van még egy tapasztlat a tarsolyomban. Pár évvel ezelőtt volt egy barátom, igen fiatalon kapta meg ezt a betegséget, alig hogy megismerkedtünk. De nem hagytam el miatta, mert nagyon rendes srác volt. Eltökélt szándéka volt, ú kifog gyógyulni belőle. Mindennap főzte a mezei zsurló teát, plussz a csalán teát, este pedig ivott egy kis svédcseppet. Fél évig csinálta ezt, közben hagyott két hetes szüneteket, és meggyógyult. Kiméregtelenítette a szervezetét, és ez volt benne a lényeg. A másik nem evett sertéshúst, belsőségeket, disznótoros kajákat. csöpögős zsíros ételeket, csak olajjal főztem. A szakításunk oka nem a betegsége volt, hanem azt hittem egyszer felnő, és nem kell irányítanom, anyunak szólított, pedig egy idősek vagyunk. De mindig jó szívvel és szeretettel gondolok rá.
2010. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
A megoldás geopatikus sugárzás mentes fekhely,csontkovácsolás,no sertéshús, tej, vaj tojás cukor. eredmény...gyógyulás ha érdekel keress az email címemen. üdv jani
2010. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az RA autoimmun betegség , egy masszázságy max a fájdalmakat enyhítheti. A kezeléséhez egy normális immunologus szükséges. Nagyon hatékony kezelések vannak.


A csontkovácsolás nagyon veszélyes is tud lenni ha nem hozzáértő csinálja. Szóval óvatosan az "alternatív gyógymódokkal"

2010. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Arthritis betegseg az izuleti gyulladasokra, valtozasokra es a kopasokra vonatkoznak, ezek gyogyithatok, de nagyon lassan megy vegbe a javulas, ami lehet 6 honap, de lehet 1-2 ev is.


Az idotartam a megfelelo kezelestol fugg. Tehat itt nem fog segiteni hatekonyan sem 1 masszas, sem egy csontkovacs,

mivel a csontkovacs a kopott vagy elmozdult csontot teszi helyre, de ez megint csak ideiglenes segitseg, de nem jelenti azt, hogy vegleges gyogyulas kovetkezik be.

Nem beszelve arrol, hogy egy gyulladt izuletnel nem ajanlott egy csontkovacs beavatkozasa,

csak abban az esetben lehet, amikor nincs gyulladas jelen.


Tobb embernek tanacsoltam ezt a gyogyulasi folyamatot, es mindig eredmenyes volt, igy jelenleg a tapasztalataimmal szeretnek segiteni.

A fajdalmak enyhitesere lehet kulonbozo pakolasokat tenni, vagy helyi furdoket, gyogyfurdoket alkalmazni, es a gyogynovenyteak es ezek a pakolasok lesznek azok, amikkel ellehet erni azt, hogy panaszmentes legyen a beteg.


Nem vagyok az "uzlet" romboloja, de valoban nem erdemes igy a lathatatlanba annyi penzt kifizetni, ami raadasul nem vegleges megoldas a betegseget illetoen.


Kulfoldon nagyon sok ember gyogyul ezekkel a gyogynovenyekkel,

amiket nemetorszagbol es spanyolorszagbol szereznek, de van lengyel szarmazasu dr.no is, Aki szinten igy gyogyitja a betegeit,

tehat nem gyogymasszazs, hanem gyogyito gyogynovenyekkel!

2010. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ra-s beteg vagyok 15 éve,sok mindent kipróbáltam,a jádeköves ágyat is,néha úgy éreztem segít,aztán ismét előjött a fájdalom és a gyulladás.Véleményem:sok egészséges dolgot kell magunkért tenni.Két egyforma ember nincs.Sajnos ez a betegség génekkel is öröklődhet/Unokahugom is Ra-s beteg lett,anyai ág,de hozzájárul valami lelki dolog is ami előhozza.

Fontos az orvos,mert ez autóimmun betegség én biológiai terápiában részesülök erről keveset tudnak,nagy

2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

segítség.Magneter készüléket vásároltam,még 3 hét után tapasztalatom csökkenthettem a steroidot 4milire 8-ról,Varga-Stem-nek köszönhetem,hogy a 15 éves gyulladás megszünt a szervezetemben,semmi más nem segített,de ha csökkentem az adagot újból begyulladnak az izületeim.

Nagyon jó a zsurló,csalán,cickafark virága.Újdonság a "Polaolid étkezés???"Mindennapi mozgás,friss levegő.

C,D vitamin,omega3,és,hogy békesség legyen Benned

2011. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Még egy fontos,ha gyulladás van szervezetedben,izületedben TILOS a meleg gyógyfürdő
2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ételintolerancia vizsgálat/42 ételt vizsgál,25ezer forint/ kimutatja mit ehetek,mit nem,mert legtöbbször étel is okozhat sajnos gyulladást és nem is tudok róla,hogy esetleg egy-két ételt ha nem eszem akkor esetleg meg is gyógyulhatokPl:disznóhus,tejtermék,fehérliszt...stb

Ez nem alergia vizsgálat.Mivel sokallom a vizsgálat árát megpróbálom,hogy kiiktatok egy-két ételt pár hétre,esetleg....

2011. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!