Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen termékek,hatóanyagok...

Milyen termékek,hatóanyagok jók pigmentfoltok ellen?

Figyelt kérdés
Az arcom tele van pigmentfoltkkal,ugyanis sajnos regen lekapartam a pattanasokat. Mivel erdemes kezelni?

2023. máj. 13. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A bőrgyőgyász mit mondott?
2023. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont most probalom a sokadikat. Amugy borgyogyasznal voltam, en szeplosbol idosodve iszonyu szeplos lettem es a szam folott is van sotet bajusz szeru folt. (Korrektorral eltuntetem.)

A lenyeg a megelozes. A foltjaid mindig ott vannak, de sokkal halvanyabbak telen. Nekem az arcom az arckrem utan be kell kennem 50-es naptejjel, es egesz evben ajanlott.

Lezeres hamlasztastol es speciel felek.

Most Eucerine pigment serum-ot hasznalok tisztitas utan, arckrem elott. Es meg mindig a naptej, sot, szerintem az a lenyeg.

Ezek a keszitmenyek olyan mintha talan esetleg jelleguek, csoda meg nem tortent.

Ja, ha keves jol korulhatarolhato foltod van, talan azt lezerrel mernem kezeltetni. Nekem az egesz arcom foltos.

2023. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pigmentfoltokkal kozmetikust érdemes felkeresni nem bőrgyógyászt. Ő tud rá ajánlani halványító kezelést, ami nem csak hámlasztás lehet, így tavasszal-nyáron is tudsz menni. Érdeklődj neten vagy telefonon. De ha hámlasztást javasolna valamelyik, oda ne foglalj időpontot keress inkább egy olyan szakembert, aki tisztában van a szakmával, termékekkel és lelkiismeretes. Ha szeretnéd tudok ajánlani.
2023. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!