Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon erős szorongásra van...

Nagyon erős szorongásra van ellenszer?

Figyelt kérdés
Már levegőt is alig veszek de nem akarok gyógyszert.

2023. aug. 29. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Pszichoterápia és sport. Nekem ez segített. Elmúlni sose fog, de tudok vele együtt èlni már.
2023. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
62%
Részben segítenek egyes légzőgyakorlatok.
2023. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyet értek 2-sel
2023. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Az enyhe, és rövid ideig tartó közepes szorongást még lehet oldani természetes eredetű szorongásoldókkal, mint amilyen a citromfű, levendula, komló, és hasonlók. Viszont ha tartós, és erős szorongásról van szó, ezeknek már nincs észlelhető hatása, sem a kivonatolt készítményeiknek. Én 17 éve küszködök hasonló problémával, és végigzongoráztam az összes lehetséges természetes módszert. Meg lehet próbálni a fenti gyógynövények kúraszerű használatát, és mellé például autogén tréninget, ami önállóan megtanulható, és egész hatékony. Sajnos tartós szorongásra ez is csak félmegoldás. Főként ha pánikrohamaid is vannak. Minél korábban kezded el a szakirányú kezelést, annál kisebb eséllyel maradnak vissza tartós tünetek. Sajnos tapasztalat.
2023. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!