Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pár csepp teafa olaj fogyasztá...

Pár csepp teafa olaj fogyasztása engedett? (Kérlek laikusok kerüljenek)

Figyelt kérdés

Kevés esélyt látok rá de teszek egy próbált. SZAKEMBEREK (bárki aki TANULT az alternatív orvoslásról) segítségét szeretném kérni, akik nyitottak az alternatív gyógyászatokra. Náthás, orrfolyásos megbetegedés esetén napi 3x1 csepp (gyerek adag) teafa olajat mézzel elkeverve és a szájban tartva kis ideig hogy a nyálkahártyán felszívodjon, majd lenyelve ehető.

Több tucat cikket átolvastam a témában és utánanéztem az illoolajok, olajok készítése közti különbségeknek, mindegyikre csak azt írják 100%os mégis van közte különdbség az elkészítés miatt, sok gyártó csak ráírja hogy külsőleg alkalmazható csak holott ez nem feltétlen igaz. Megfelelő mértékkel belsőleg is alkalmazhatóak az (illó)olajok (pl a teafa olaj akár ülőfürdőbe cseppegtetve, tamponra/betétre felhelyezve) Minden fórumon és csoportban is más véleményt mondanak.

Ha véletlenül ezt a kérdésemet olvasná egy ezen a téren tanult ember (legyél bárki, aki nem laukis, nem az internetről tájékozódik, nem magán kísérletezik, nem ismerőstől hallotta stb) akkor kérem mondd meg, mi a véleményed?

Elsősorban a fent leírt náthás tünetek enyhítésére (láz nincs) szeretném használni mézzel együtt napi 3 cseppet. Jelenleg csak neuston teafa olajom van itthon, márkát tekintve és a mennyiséget figyelembe véve, fogyasztható?



dec. 22. 23:52
 1/2 A kérdező kommentje:
És nem nem vagyok gyerek, a napi 3x1 cseppet egy cikkben olvastam ami a gyerekek megbetegedésére ajánlotta ezt az adagot, de biztonság kedvéért én is ezt követném.
dec. 22. 23:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen!
dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!