Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Harántsüllyedésre megfelelő...

Harántsüllyedésre megfelelő az egyik drogériás talpbetét?

Figyelt kérdés
Most nincs sajnos keretem, hogy készíttessek, tudom, hogy az a legmegfelelőbb. Így a *m- ben kapható talpbetétet néztem, hogy talán jó lehet. Ha bármilyen olcsóbb lelőhelyet tudtok, azt nagyon megköszönöm.

márc. 25. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam, az lemaradt.

márc. 25. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha illeszkedik a lábadra, akkor jó, ha nem, akkor nem lesz jó. A többire is igaz ez. Ezért fontos saját lábra szabatni. Azért megpróbálhatod, de nekem pl nem lett jó, így kidobott pénz volt.
márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Vannak pontjaim, erre akartam beváltani. Még gondolkodom rajta.
márc. 25. 12:49
 4/5 krwkco ***** válasza:

Ahogy 2-es írta. Az a lényeg, hogy a talpbetét illeszkedjen a lábadra.

Két területen kell emelnie: talp belső oldalán és a lábujjak tövénél levő párnácskáktól egy kicsit hátrább, középen.

A lábadról tudsz úgy mintát venni, hogy több rétegben összehajtasz egy alufóliát és terhelés nélkül rásimítod a talpadra. Az megőrzi a formát és ki tudod mérni az emelési területek helyét, szélét és magasságát. Ezután rárajzolhatod egy átlátszó alapra (pl. dosszié anyaga) és azzal tudsz betétet keresni. Vagy csak kivágod az emelési területeket egy papírlapból és azt illeszted a boltban a betétre.

Én pl. a Tescoban találtam a lábamra illeszkedő, strapabíró betétetet.

márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Ez nagyon hasznos amit leírtál. Ki fogom így próbálni. Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ!
márc. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!