Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A koncentráció fenntartására...

A koncentráció fenntartására jó magnézium+koffein tablettát szedni? Vagy valami más lenne inkább jó?

Figyelt kérdés

Mondjuk ezt: [link]


Idegesség ellen is jó? Mert nekem az a bajom, hogy sakkozó vagyok és 1-1 hosszabb parti eltarthat 4-5 óráig is. Az nagyon fárasztó tud lenni és csupán egy 3 órás parti után is olyan fáradt vagyok, mintha 12 órát dolgoztam volna, hát még egy 4-5 óra után.

Hihetetlenül nehéz fenntartani a koncentrációt 3-5 órán keresztül folyamatosan. Ráadásul az idegesség is rám szokott törni 3 óra (alkalmanként akár kevesebb) idő után, mert addigra jellemzően már nagyon kevés gondolkodási időm marad és olyankor elkezdek ideges lenni, hogy az időzavarban nehogy elrontsam.


És akkor olvasgattam azt, hogy a magnézium a koncentrációt is növeli, ráadásul a linkelt termékben még koffein is van.


Milyen egyéb vitaminok segíthetnek még amúgy, akár rövidebb, akár hosszabb távon ha szellemileg toppon kell lenni?



ápr. 30. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!