Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Inzulinos cukorbetegek tapaszt...

Inzulinos cukorbetegek tapasztalatai vércukorcsökkentő szerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem inzulinra, nem mozgásra, hanem különféle gyógynövényekre, gyógyteákra gondolok. Kérlek Titeket, ezt vegyétek figyelembe! Köszönöm!
2010. dec. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

www.gyorgytea.hu


És ami nem tea, de érdemes elolvasnod a cukorbetegségre vonatkozó részét, és a többit is, szerintem szenzációs:


www.tenyek-tevhitek.hu

2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gyuri bácsi teáját már kóstoltam, nem vettem észre semmilyen változást, de lehet, hogy tovább kellett volna fogyasztanom (kb. 3-4 hónapig ittam).
2011. jan. 5. 19:17
 3/3 anonim válasza:

Aki inzulinos cukorbeteg, annál is nagyon jót tudnak tenni a gyógynövénykészítmények. Az inzulint nem valószínű hogy elhagyhatja, de óriási eredményekről halottam a cukorbetegség szövődményeinek kiküszöbölésével vagy mérséklésével kapcsolatosan.

Minden képpen tenni kell valamit, mert a végén vödör számra lehet enni a gyógyszereket a panaszok enyhítésére és a mellékhatások kezelésére. Férjem által én is érintett vagyok. Ő azonban még csak II. tipusú. Nagyon jól működnek nála az e célra szedett táplálékkiegészítők.

Tudom, hogy sok van belőlük, és nehéz választani. De lehet és kell is!

2011. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!