Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » El lehet valahogy mulasztani...

El lehet valahogy mulasztani ezt a fajta fájást?

Figyelt kérdés
Úgy kb 2 éve minden hónapban, vagy minden 2 hónapban úgy ébredek hogy rettenetesen fáj a kezem. Elég nehéz körülírni, fáj belül a csont, sajog az egész, és ahogy telik a nap, egyre jobban fáj. Viszont ha elalszok és másnap felkelek, teljesen elmúlik. Ez mitől van? El lehet valahogy mulasztani? Fontos lenne:S
2010. dec. 29. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy néha elalszod, elnyomod, ráfekszel alvás közben?

Vagyvalami pszichoszomatikus dolog?

2010. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, kezd a körzetinél ha úgy látja beutal vagy a reumára, vagy az ortopédiára ugyanis mindkettő beutalóköteles.

Nem tartom valószínűnek, hogy pszihésen lenne.

2010. dec. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a lába meg a keze (a csont) szokott fájni, és azt vettük észre, hogy pont akkor amikor az én fejem...és ezek meg egybe szoktak esni azzal, hogyha jön valami nagyobb front. Vagy valami hirtelen időjárás változásnál szokta mondani, hogy fáj neki..ha épp jó idő van akkor tudjuk, hogy másnap tuti szakadni fog az eső. (amúgy a keze el volt törve, de már nagyon régen, de mégis ott érzékeny frontkor)

Nálam ha jobb "egészségben" vagyok, és nem hanyagolom el magam (rendszeres étkezés, vitaminok, edzés stb) akkor sokkal ritkábban fáj a fejem a fronttól.


Szóval csak arra akartam kilyukadni, hogy lehet olyankor gyengébb a szervezeted, és te is a frontra vagy érzékeny, és azért fáj a kezed.

De szerintem a biztonság kedvéért menj el orvoshoz.

Minden jót! :)

2010. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!