Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire megbízható és hasznos...

Mennyire megbízható és hasznos a somatoinfra vizsgálat?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Mi hétfőn voltunk a párommal, és abszolút megbízható, csak ajánlani tudom. Abszolút mindent pontosan kimutat.

Fontos, csak orvos által végzett vizsgálatra menj! Ha gondolod dobj egy privit, és tudok címet, telefonszámot adni!

2008. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Légyszíves megírni nekem, hol tudok részt venni ilyen vizsgálatok és hogy mennyibe kerül.

Köszönöm szépen Mari

2008. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én negativ véleményt tudok mondani róla, de hát embere válogatja..

azokat a tüneteket amiket elmondott ennek vagy 5 éve, nem jött be, sőt kinevettem amit mondott..

akkor volt 6000,- ft most biztosan drágább...

nem megfelelő a pszichológiai háttere, mert úgy megijesztik az embert bármi probléma van, hogy ha még nem is észleli a tüneteket, de pszichésen produkálni fogja és megteremti azt ami mondanak neki...

kiváncsiságnak elmegy, de nem lehet bizni benne 100%-ban..

futószalagon megy be az ember, és nem törödnek vele utána, mi lesz veled....

2008. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyon jó véleményem van. Minden régebbi és jelenlegi állapotot kimutatott a gép, pedig meg sem szólaltam. Eddig két helyen voltam: Műszaki Egyetemen és a sportkórházban. A második alkalommal kontrollra mentem, kíváncsi voltam, hogy elmúlt-e egy problémám. Olcsóbb mint egy CT és kb. ugyanazt tudja.
2008. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok,


nemrég voltam Somatoinfrán, és vegyes érzésekkel távoztam. Nem vagyok "eldőlve" az eredménytől, de ez csak részben a vizsgáló hibája.

- 1. probléma: én szőrös típus vagyok (na, ez az ami az én hibám..). A vizsgálat elején a doki mondta is, hogy hát a szőr az jó hőszigetelő, ezért nem lesz 100%-os az eredmény. Én kérdeztem, hogy azért értékelhető? Érdemes?

Ebben az esetben én a helyében nem feltétlen javasoltam volna a vizsgálatot.

- Szerintem itt is, mint máshol sok minden függ a vizsgáló orvos személyétől. Nálam végig ment a dolgon mint egy robot, és végeztünk kb. 15 perc alatt mindennel: vizsgálat, kiértékelés. (legtöbb somatoinfra leírás 45 percől szól...) Lehet, hogy azért tartott csak eddig, mert semmit nem talált? Pontosabban valamit látott, amiről tudtam, de mást (szerencsére) nem nagyon.

Szerintem 18500 Ft-t nem ér, legalábbis nekem nem ért. Nekem van összehasonlítási alapon, mert csináltam más "alternatív" szűrővizsgálatokat is (Voll-teszt, vércseppanalízis, íriszdiagnosztika, biorezonanciás kütyüs vizsgálat, stb.)

Ennek ellenére biztos van, akinek jó lesz. Mondjuk azt, hogy egy szűrővizsgálatot megérhet, annak akinek valami baja van. Szerintem a korrekt ár úgy 4-8 Ft között lenne.

18.500 Ft-ot akkor szabadna elkérni, ha a vizsgáló orvos alapos tanácsokkal is ellátná az embert az aktuális állapotának megfelelően. Ehhez pedig nagy, és úgymond általános tapasztalatra van szükség, ami nem biztos, hogy minden vizsgáló orvosnál megvan.

2009. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!