Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr. Voll féle számítógépes...

Dr. Voll féle számítógépes elektroakupunktúrás állapotfelmérésről mi a véleményetek? Tényleg hiteles?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úgynevezett alarm pontokat mérik vele. Ha szakember kezében van akkor elég pontos képet lehet vele alkotni az szervezet állapotáról, mert figyelmeztet azokra a kialakulóban levű problémákra is, aminek még nem jöttek elő a tünetei. Ne dőlj be azoknak akik vásári árusként járják az országot, s szövegkiemelővel kihúzogatott fénymásolt papírokat osztogatnak úgymond a "vizsgálat" eredményéről.
2011. jan. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem, én is voltam néhány éve.
2011. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már voltam ilyen vizsgálaton többször is, az a lényeg hogy orvos elemezze az eredményeket. Ha nem hozzá értő személy elemzi, nagyon nagy marhaságokat tud mondani.
2011. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem kimutatta a műszer a belső aranyeremet, azt hogy idegi problémáim vannak, feszült vagyok, rögtön jelzett a gép a vegetatív idegrendszernél. Továbbá azt is kimutatta hogy a vénáknál meszesedés van és emiatt van szívbillentyű probléma. A körzeti doki is ezért küldött kardiológiára, csak még nem voltam, mert billentyűproblémára gondolt.

Édesanyámnak gyomorproblémája van,egyből a felső értékre ugrott a jelzés, hogy komoly gyulladásban van a gyomra. És a vesénél is jelezte a homokot.


Ez a vizsgálat csak akkor hiteles, ha hozzáértő kezeli a gépet, de akkor maximálisan hiteles.

2011. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek a többiekkel! A voll diagnosztika csak akkor ér valamit ,ha azt helyesen értékelik és kellőképpen ért is hozzá aki elvégezte.sztem sok év gyakorlás és elég beteg anyag kell a biztos diagnozishoz.természetesen érdemes ezek után egy hagyományos orvosi vizsgálatot végeztetni,hogy meg bizonyosodjunk, biztos volt -e a diagnózis.
2012. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!