Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Azt hiszem kiújúlt az aranyere...

Azt hiszem kiújúlt az aranyerem. Házilag mivel lehetne gyógyítani?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok és számomra ez nagyon kellemetlen... nagyon fáj ha próbálok üríteni magamon...valami tanács/praktika? ja, és mikorra gyógyul be és mikor lesz 'olyan mint a rég..'?
2011. ápr. 13. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jegeld, de ne közvetlenül, hanem valami textilzsebkendőn, hasonlón keresztül. Nagyon figyelj rá, hogy bőven igyál ( ne kólát és cukros löttyöket ), mert akkor nem kell erőlködni, ami nagyon árt az aranyérnek. A táplálkozásodra is figyelj, sok legyen a rost, mert az könnyíti az emésztést. Rendszeresen csinálj fordított testhelyzetű gyakorlatokat, napi pár perc is már sokat számít, mert az is tehermentesíti. Körömvirágkrém.
2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kételkedtem a C-vitamin nagy adagokban történő szedésében, ....először. Aztán mióta mégis elkezdtem szedni, naponta 3000mg-ot szedek ezrenként, azóta visszahúzódott az aranyerem, már nincs vele baj. És még annyit észrevettem, hogy erősödik az immunrendszerem, már nem vagyok beteges mint azelőtt.
2011. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!