Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » MCkenzi torna videót, leírást...

MCkenzi torna videót, leírást hol találok a neten?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 08:02
 1/7 anonim válasza:
17%
minek az neked? ez nem egyfajta gyakorlat,mindenkinek a problémája szerinti "torna",ne úgy gondolj rá,mint valami erobic gyakorlatra! menj gyógytornászhoz a kórházba!!!!!
2009. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy minek a nekem, biztosan azért kell mert unatkozok és unom az aerobikot. Köszi a válaszod, sokra megyek vele.
2009. márc. 20. 14:06
 3/7 anonim válasza:
61%
BOCS,jobb lett volna a mihez kell? csak arra gondoltam,hogy orvos írta fel és nem akarsz gyógytornászhoz menni.
2009. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Ez nem egyszerű sajnos. Én hetekig kerestem, de a maximum is az volt, hogy youtube-on találtam pár videót ami csak megközelíette, hogy valami ilyesmi, de a hozzászólók között is sokan leírták, hogy szinte egyik sem eredeti mozdulatsorok! Nyilván ezek angol nyelvűek. Van még egy pdf amit találtam:

[link] címről tudsz letölteni némi kis segítséget. De ez szinte semmi sajnos.


Megvan ennek az oka is. A McKenzie torna személyre szabott. Tehát egészségi állapotodtól függ, hogy milyen gyakorlatokat végezhetsz. Ha nagyobb problémád van, akkor mindenféleképpen keresd fel a [link] oldalon a szakértőket. Van az V. kerületben egy referenciarendelő is. Csak jókat hallottam eddig róluk. Ott megtanulható ez a metódus.


Jobbulást!

2009. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sajna nehezen jutok el gyógytornászhoz, 3 hós kisfiam van, megelőzni szeretném egy sérv kialakulását, mert már érzem a derekamon hogy nem a legstabilabb.
2009. márc. 25. 08:14
 6/7 anonim válasza:

Így már értem mire kell.. én is ezért kerestem, de visszatértem a callneticshez. A csípőm és a forgóm rettentően fáj néha, ami vicc így 25 évesen. A gerincem pedig nem nagyon bírja a strapát. De ajánlom neked ezt az oldalt. [link] egy rakat fitnessz dolog van, de vannak közte gerinctornák is. Le tudod ingyen tölteni (csak néha lassan..). Van közte fitlabdás (ami nagyon jó a gerincnek) és valahol a 2008as postok között megvan a callnetics könyv is pdf-ben. *****


Szerintem olyan tornát válassz ami nem terheli meg a gerinced és a csípődet. Én ezért választottam a callneticset. Lassan, kicsiket.


Jobbulást kívánok!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mckenzie R.: Treat your own back


angol, de ez elég részletes, ha hátfájás miatt kell.


*****


Videó amúgy tényleg nincs fent sehol.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!