Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vélemények dr Dusnoki Ágnes...

Vélemények dr Dusnoki Ágnes biorezonanciás "gyógyításáról"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Hol rendel a doktorno?

En holnap megyek a második Zapper biorezonanciás kezelésre Dr Steiner Andreához.

Nogyogyászati gondokkal kuzdok már régota.Egy kezelésen már voltam,de még nem érzek változást.Hát meglátjuk...

Te milyen gondokkal szsretnéd kiprobálni a biorezonanciát,ha megkérdezhetem?

2011. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia! Állítólag a Bah csomópont környékén van, az Alkotás utcában. Nem magamat kezeltetném, hanem anyósom beteg (szintén nőgyógyászati).


És ahol voltál az milyen volt? Elvileg ez valamilyen agykontrollos, de nem teljesen értettem amikor hallottam róla. De telefonszámot tudok adni.

2011. jún. 7. 21:49
 3/13 anonim válasza:
29%

Mielött egy árva fillért is adnál biorezonanciás "gyógyítás"-ért olvasd el ezt: [link]


Amúgy vélemény: Sarlatánság, szemfényvesztés.

2011. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
elolvastam az ominózus szkeptikus blogot háááát elgondolkoztató az biztos.Meg kellene kérdezni ettől a dr. nőtől hogy ő olvasta e és mi a véleménye mint dr.-nak vagy orvosnak meg pláne ha már csinálja.
2011. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A biorezonanciarol jo a velemenyem, mert a tapasztalataimnak, es nem a masok barhonnan szarmazo velemenyenek hiszek. Tünetmentesre meggyogyitotta több etelallergiamat, a sulyosabbakat pedig csökkentette. Olyan elelmiszereket eszek 10 eve, amit azelött 20 evig nem ettem! Ez tehat a tapasztalatom.

(Videken, egy masik doktornönel.)

Az alternativ gyogyitasnak az a masik oldala, hogy valoban vannak "sarlatanok" IS, mint minden mas területen. Meg kell keresni a megfelelöt.

2011. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Melyik városban van, ahova Te jársz/jártál?
2011. jún. 11. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:
En Somorjára.Szlovákiában,Pozsonytol nem messze járok Dr Steiner Andreához az Enerqi rendelobe.A város neve szlovákul Śamorín.
2011. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dr Steiner Andrea hagyományos kínai orvoslással,akupunkturával,homeopátiával,biorezonanciával,táplálkozási,életmod tanácsadással,Nes terápiával foglalkozik.
2011. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de az nekünk nagyon messze van.

Majd keresgélek hozzánk közelebb lévőt, illetve várok további válaszokra.

2011. jún. 12. 17:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Szombathely.

15.01

2011. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!