Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használt vkinek a Forever...

Használt vkinek a Forever Freedom aloe vera készítménye?

Figyelt kérdés
Páromnak ezt ajánlotta a gyógytornász gerincfájdalmakra...Kiváncsi vagyok,segített-e vkinek...
2011. nov. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Az egy értékesítési forma amiben ezeket a termékeket, pl. aloe vera-t is értékesítik, de teljesen mindegy, hogy mi az, mert zsákkrumpli is lehetne. Ee

ergo, minden eladás hasznos, ... annak akinek sikerült eladni. Akinek sokat sikerült eladni az a sikeres ember. ..és ez jó mert ezért fejlesztették ki ezt az értékesítési formát. ... hogy sikeres emberek legyenek.

Tanult szakmájával nem tud segíteni a gyógytornász, pedig évekig tanulta, gyakorolta.. ééés! egy marék, kaktuszból csavart takony az majd segíteni fog! .. mondja ő, mert sikeres ember akar lenni végre.

Ami a szert illeti szerintem, kb. annyit ér mint egy alma kifacsarva, na jó legyen két alma kifacsarva.

2011. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ez is egy vélemény...:)
2011. nov. 22. 20:24
 3/6 anonim válasza:
26%
Persze! Kósa L. Adolf sz@arrá keresi magát belőle! Neki biztos használ, ha veszed! :)
2011. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kivétel leszek. Nem forgalmazok, csak veszem. Epekövesség miatti epehólyag gyulladásom volt. Amikor fájt, bármit csinálhattam, csak egy fél-egy deci aloe-vera mulasztotta el a fájdalmat. A műtétre várni kellett négy hónapot. Mindenki undorodik az ízétől, amiért nekem jót tett én azt is szeretem.

A családban még gyomorsav miatti gyomorfájdalmat enyhített vagy mulasztott el.

Semmilyen másfajta aloe-verát nem szoktam javasolni. Személyes tapasztalatom alapján tényleg működik.

2012. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Konkrét válasz, igen a környezetemben számos esetben segített ízületi problémákban, és pár esetben alkalmaztuk gerincsérv esetén. Tartósan fennálló probléma esetén ha csak egy flakont akarsz venni kipróbálásra akkor inkább ne tedd. Akkor kudarc lesz, és mindenkinek elmondod majd, hogy nem csak drága, rossz is. Én ha ilyen bajom lenne legalább napi decit innék, vagy a Fr2GO-ból kettőt. És így hónapokra vagy fél évre várhatom a probléma okénak megszűnését.
2012. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis okosság. Glükozamin van benne. Ami bizonyítottan gyógyhatású. Kell ennél több?
2012. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!