Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tüdőrákra mit ajánlanak...

TakácsMagdolna kérdése:

Tüdőrákra mit ajánlanak kemoterápia mellett kiegészítő kezelésként?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

A deutériummentes víz fogyasztását hallottam a TV-ben, hogy jók az eredmények tüdőrák esetén is.

[link]

2012. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Sok mindent. Egy ismerősöm mindent kipróbált,amit a természetgyógyász ajánlott, heti 3 alkalommal járt hozzá,alkalmanként 8.000.- Ft-ért. Mellette a "csodaszerekre" elköltött havi 100 ezret.

Mivel hitt bennük,javult az állapota,de további kezelésekre nem ment. 5 év betegeskedés után két hét alatt meghalt.Óvatosan ezekkel a dolgokkal.

2012. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%
Nem akarok gonosz lenni de, ez egy halálos betegség. Mért jársz kezelésekre? Éld az életed amennyi idő hárta van.
2012. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedj Avemar-t, én is azt eszem már 12 éve. És sok vörös zöldség, sárgarépa, cékla, meg brokkoli, valamint a "K" betűsek (káposzta, karfiol, karalábé). Nyersen a legjobb és a leghatásosabb is, de párolva, főzve is hasznosak. A húst sem adtam fel, ugyanúgy eszem, mint régen, bár azelőtt sem kedveltem a zsíros, cupákos húsokat.

És főleg ne dohányozz és ne igyál!

És legyen egy rakás szerencséd!

2012. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, lefelejtettem az előbb: C-vitamin, E-vitamin, Szelén! naponta 3x!
2012. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gabik válasza:
100%
Hallottál már a Tahitian Noni Bioaktív Italról. Több embert is ismerek akinek segített rákos megbetegedés esetén. Amit a TV-ben hirdetnek azzal vigyázz mert nem jó. Sok fajta noni van forgalomban. Abból se mindegy hogy mit. Ennek már a rák elleni hátásának a vizsgálata hunán kipróbálás III. szakaszában van a Hawaii Egyetemen. A vizsgálatot az USA Egészségügyi Kormányzata kezdeményezte.
2012. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
[link] ,egy eszerint gyógyító természetgyógyászt. Meglepő, de tudsz csodát tenni a segítségükkel!
2012. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Amit en elsösorban ajanlanek az a HIT !!!!! Hinni abban tiszta szivböl hogy igenis meggyogyulsz!!!!Mindenfele negativ dolgokat kerülj el es sokat de sokat nevess...minden nap többször is mond el hogy EGESZSEGES VAGYOK,BOLDOG VAGYOK,...ird le papirra is...(a nem szot ne hasznald mert negativ!)Egyel sok zöldfelet es sok paradicsomot!Ez pedig egy nagyon pozitiv video ami segithet a hited megerösiteseben!En e szerint elek...:

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc&feature=youtube_g..


Sok sok hitet es energiat kivanok a gyogyulasodhoz!!!Hidd el sikerül!!! <3 <3 <3 <3

2012. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Azt nem állíthatom felelősséggel, hogy téged meggyógyít, de a kemoterápia súlyos mellékhatásait jelentősen csökkenti a ganoderma gomba! Japánban már törzskönyvezték az ebből készült gyógyszert, és régóta gyógyítanak vele. Itthon Varga doktor kutató neve ismert a témában, aki sok beteget kezelt már gyógygombákkal. Én a DXN céggel dolgozom együtt, ami ganodermás kapszulákat, port is forgalmaz. Ennek van egy alapítványa, ami rákban szenvedő kisgyerekek gyógyulását támogatja. Lehet, hogy érdemes lenne hozzájuk fordulni. Ha lennének még kérdéseid, szívesen válaszolok neked magán levélben. Tudok küldeni sok infot, sőt nemzetközi ganoterapeuta szakembertől is tudunk kérdezni konkrétan, ha érdekel. Az e-mail címem: kaveplusz.hu@gmail.com .

2012. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hit, pozitív gondolkodás, agykontroll.
2012. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!