Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehetne alkalmazni a...

Mit lehetne alkalmazni a hormontartalmú kenőcs helyett, ami hasonló gyógyító erővel rendelkezik? Valóban okozhat szőrnövekedést?

Figyelt kérdés
Az arcom már pár hónapja eléggé ki van pattogva, soha nem volt még vele bajom csak most. A bőrgyógyász azt mondta, hogy valószínűleg, fogászati probléma miatt van, a gyökérkezeléssel érintett fognál amik vannak baktériumok, az válthatott ki allergiás reakciót. Erre írta fel ezt a kenőcsöt(patikus által kikevert), amit már egy hónapja használok, és eddig valóban csak ez enyhítette a tüneteket, pedig sok mindent próbáltam már. De mivel az arcomról van szó félek, hogy szőrösebb lesz tőle, de ha nem kenem be akkor pedig nagyon kipattog. :( Köszi előre is!

#allergia #bőr #arc #kipattogás #hormontartalmú kenőcs
2012. jún. 21. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál voltál már vele? Vagy fiú vagy esetleg? Ha nő akkor lehet felborult a hormonháztartásod. Én azt ajánlom valami gyógyszeres kezelés kellene neked.
2012. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nőgyógyásznál még nem voltam vele, de ez nem ilyen rendes pattanás, hanem ilyen piros foltok. Csak némelyikben van egy kis váladék, de ezek nagyon picik.
2012. jún. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!