Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanásos bőr ellen mi a...

Pattanásos bőr ellen mi a leghatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én levendulaolajat használtam. Egy kicsit vizezz be egy vattakorongot, és csepegtess rá vagy 3-4 cseppnyit az olajból, és töröld át, ahol pattanásos. Én naponta kb. 3-4-szer alkalmaztam, és szépen helyrehozta. Ha néhanapján előjön még 1-2, akkor áttörlöm, és 3-4 nap alatt leviszi.
2012. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elősző válaszolóval tartok. Még annyi, hogy a testvérem használ egy krémet (Akneroxid) és ezt egy-egy pattanásra kell rákenni. Nekem egy éjszaka alatt úgy levitte (de csak azt az egyet) hogy reggelre semmi nem látszott
2012. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, majd teszek egy próbát! Kössz a válaszokat :)
2012. aug. 29. 11:05
 4/6 anonim válasza:

Én neked tippet tudok mondani. Igaz nekem nem sok pattanásom van az is csak a havibaj előtt picivel, de akkor is hatásos ez a pár tipp.

- Az egyik leghatékonyabb az a sószappan.(NE!! nyomd ki a pattanást ha ezt használod. A véres kinyomott patti helyén már nem tud segíteni. De ha simán rákened a bőrödre eltűnik/nagy mértékben lelohad)

- Másik, az a Garneier bőrradír. Miteszerek 1-2 hét alatt láthatóan csökkennek.

- Gyulladt pattira teafa olajat javaslok.

- Végletes "nagyon randa" pattira még mondhatok fogkrémet is. Tényleg segít, csak rohadtul szárítja a bőrt.

- és az egyik kulcsfontosságú a Baba szappan. Sok helyen olvastam hogy nem jó, túlzottan szárítja a bőrt. Na ez nem igaz, tökéletesen tisztít, eltünteti a zsíros szennyeződéseket a bőrről.

2012. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 30. 05:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a citrom mindig beválik,ha kijönnek a ragyák(általában a homlokomon) akkor négy napig egy citromot kifacsarok megiszom cukor nélkül reggel és egyet lefekvés előtt,eddig még mindig eltűntek tőle.
2012. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!