Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Solutio Antisudorica-nak...

A Solutio Antisudorica-nak hány nap múlva lehet érezni a hatását? Normális ha piros lesz töle a hónaljam és fáj meg csííp? Nagyon kiszáritja mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizes vattára önts egy picit (max. 1 kiskanálnyi mennyiséget kb.), akkor nem lesz baj és nem fogja annyira kiszárítani. Ne használd töményen! Napról-napra kevésbé fogsz izzadni, pár hét alatt szinte meg is szűnhet.
2008. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 3 napja használom,de semmi bajom tőle és nagyon hatásos,egyáltalán nem izzadok.Nekem nincs semmi fájdalom és nem is csíp,lehet allargiás vagy rá,vagy töményen használod.
2008. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Egy másik kérdésre írtam az alábbi választ, ami ugyanerre a szerre vonatkozott. Idézem:


"Ha azért vetted, hogy ne legyél izzadtságszagú, nagyon melléfogtál. :) Akárhogy is, másokat is érdekelhet:


Az izzadtságszagnak semmi köze az izzadtsághoz, hanem baktériumok keltik, melyek a bőrön, illetve elsősorban pl. a hónalj- vagy fanszőrzeten telepednek meg, és az izzadtságban oldott anyagokkal táplálkoznak. Ezt hiába szappanozod, hiába dezodorozod és hiába izzadtsággátlod, mert az első esetben csak plusz táplálékot adsz nekik és még szét is terjeszted őket a bőrödön, az utóbbi két esetben pedig nem is a problémát kezeled.


Mi a megoldás? Baromi egyszerű, ne higgyetek a reklámoknak, csak a tájékozatlanokon akarnak meggazdagodni.


Irány a gyógyszertár és vagylagosan

1. 80%-os alkohol

2. Spyritus Salicilatus (szaliciles alkohol).


Az utóbbi valamiért olcsóbb, viszont az elpárolgása utána a szalicil kicsapódhat a ruhán, ami simán kimosható, de azért pár óráig foltot hagy.


Mit kell tenni vele?


Vattával felvinni vagy csak önmagában fellötykölni a hónaljszőrzetre (esetleg ha már elterjedtek a baktériumok, egyszer jól bedörzsölni vele az egész testet, nyugi, elpárolog), és ha a fanszőrzet is büdi, akkor az alsógatyán keresztül ott is (csíp, de csak 1-2 alkalommal kell). ;-))) (Nők csak óvatosan!)


Garantáltan 3-4 napig teljesen szagtalan lesz az izzadtságod. Aztán persze visszafertőződhetnek, ezért újra kell, de egy kis párszázforintos alkoholos üvegcse 1-2 hónapig eltart, és teljesértékű megoldást nyújt."

2008. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia 11:25ös! én pl az izzadtságszag miatt vettem... de nekem nincs szőröm a honaljamon(borotválom) te meg azt irod hogy a szőrre..... Most akkor mi van?:D
2009. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első alkalom után éreztem. :-)

Szerintem nem oké, ha csíp.. Ha belegondolsz, a tested ellenreakciója, ami akkor lép fel, ha nem tetszik neki valami.

2010. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
18:39 gondolom reggel célszeru használni,de van valami szaga? vagy lehet elötte vagy utána dezodort fujni még a honaljadra?
2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Még nem próbáltam ki, de másik kérdésben ugyan ezt kérdeztél, ahol írták, hogy nem ajánlatos, mert az SA így is szárítja a bőrt, ha mégis minden áron fújni akarod magad, akkor valami ápoló hatásúval. A szer felszívódik, elvileg nincs szaga (azután, hogy rendesen felszívódott).
2011. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez a szaliciles alkoholos lötty jól hangzik meg tök jó lenne csak..ez csak a szag ellen van nem? de nekem például maga az izzadás ellen kéne valami és nem a szag ellen...
2012. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem vagy csip vagy viszket..de elég sok embernek ..gondolom töményen használom... izzadságszagra elég jó :)mivel ha nem izzadok nincs izzadság szag se XD
2012. okt. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!