Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Jade-köves masszázsággyal? Egyszer kipróbáltam és fájdalmat, sőt émelygést okozott.

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
én elszédültem.alacsony vérnyomásom van...
2012. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
Nekem is kissé meglepő volt ahogy ott feküdtem és vándorolt le s fel a kö alattam de elviselhetőnek tartottam. Van rajta több program talán ott kellene valamit kiötleni,de én sem állítgattam pedig itt volt nálunk vagy két hónapig kibérelve. Szeretek mindent magam kipróbálni,de ezt én sem venném meg.
2012. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Apucika78 válasza:
Én használom már 3 hónapja és 18 éves problémámat tette helyre! Gerinc fájdalmamat szüntette meg amivel 16 éve szenvedtem és az emésztésemet+ gyomorsav problémámat szüntette meg amivel 18 éve szenvedtem! Állandó hányinger és közérzet gondok! Ezek már a múlté :) Az elején természetes a fájdalom és a rosszullét mivel egy bizonyos méregtelenítés megy végbe! Csak ajánlani tudom!
2012. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mézga Krisztina ***** válasza:
Több éve használom, csodát ettől se lehet várni. Meg kell szokni, de én nagyon élvezem, hogy kimozgat és ellazít.
2016. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!