Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gennyes a mandulám. Lázam...

Fityuka kérdése:

Gennyes a mandulám. Lázam nincs, csak megdagadt, fehér genny látszik rajta, és fáj ha nyelek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 10:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen paracetamol tartalmú cukros vackok sem segítik éppen az immunrendszer működését.. aztán meg lehet nézni a paracetamol mellékhatásait. Fölösleges, szerintem.
2012. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Milkacsokiii válasza:

Azért elég meredeknek érzem azt a megszólalást, hogy az orvos csak az erős gyógyszereke felírásához ért....

A tüszős mandulagyulladás és az összes többi gennyes fertőzés egyáltalán nem játék, vagy olyan dolog, amin érdemes "próbálgatni" az öngyógyítgatást. A tájékozottságról meg azért kicsit árulkodik az az 5-10 g C-vitamin...

2012. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ezt kinek írtad.. kés van a kezem ügyében, mint szinte mindig, így válaszoljunk.


Mind a C vitamin és a kompetenciám megkérdőjelezését, valamint az orvosok 'védelmét' elutasítom.


Igen, az orvosok az antibiotikumok kényelmes megoldásához nyúlnak, szinte MINDIG és TI isszátok a mellékhatásokat, és ez még csak nem is zavar senkit. Erre koccintsunk :)

2012. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Előző, mire van neked kompetenciád arra, hogy butaságokat irkáljál másoknak?


először orvos aztán lehet egyébbel ügyeskedni-- különösen egy fiatalnak ne adjál más tanácsot.


Először ülj be az egészségről betegségről a szervezet működéséről oktató iskola padba és tanulj- aztán lehetsz okos

2012. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Oda biztos nem, még a végén én is elkezdek hinni a gyógyszerek és a gyógyszergyárak kizárólagos szentségében :)


És ez az egyetlen dolog ami miatt általánosságban lenézem az orvosokat (természetesen nem mindet): mert nem tudnak elvonatkoztatni a gyógyszerektől.


Mint diagnoszták tök jók, erősítsék csak meg amit tudunk.. hogy tüszős mandulagyuszi van (ez aztán megéri a sorbanállást) és nyilván nem akarunk antibiotikumot szedni egy ilyen betegségre sem, remélhetőleg. Aztán már magánügy, hogy végül szed-e az ember.

2012. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Úgy látszik még nem hallottál olyat hogy a kezeletlen gennyes gyulladás bakteriális és bizony könnyen agyhártya gyulladásos szövődményt okozhat-- csak azért mert az erek a fejbe haladnak felfelé. Ezért írtam inkább tanulj-- mert én ápoltam már ilyen szövődménnyel beteget.


ezért az olyan mandulát amelyből nem pusztul ki a baktérium és ismételten kiújul a gyulladás, azt a legbölcsebb dolog eltávolítani.


mint intenzív ápoló nekem valóban van kompetenciám ebben tanácsot adni függetlenül attól hogy jó magam,soha nem voltam influenzás, a mandulám egyszer fájt gyerekkoromban azonnal kidobattam, azóta... 60 éve már...tulajdonképpen semmi bajom. Pedig nem kapkodtam vitaminokat csupán vegyes étkezést folytattam. De ruházkodás terén, mindig alkalmazkodtam az időjáráshoz időben.


De baktérium tenyészetet a szervezetben megtűrni, soha sehol nem szabad!!

2012. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Fura, hogy 31%-os vagy, amikor egyébként jókat írsz.

Téged hol pontoznak le? Te is írsz a fogyás rovatban? Én igen.. :D


Persze, egyetértek, kezelés kell és nem lehet baktérium góc a szervezetben, sosem vitatkoznék ilyennel, ez egyértelmű!

2012. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer mentem el mandulagyulladással a gégészetre, rögtön ki is akarták venni a manduláimat. rá pár hétre ki si vették, jól meg is szívtam vele. ha sokszor gyullad be, menj el tényleg, mert állítólag a rosszul működő mandula a szívre meg az ízületekre is rámehet. pl. én nem nőttem kb 10 éves korom óta, ahogy kivették, akkor voltam 14 cm nőttem egy hónap alatt 10 cm-t, visszafogott a növésben is.
2013. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!