Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottátok már Oprea Arthur...

Hallottátok már Oprea Arthur nevét gyógyítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valakin segített már, legyen szíves írjon véleményt. Az interneten semmit nem találtam róla, csak ismerősöm ismerőse gyógyult meg komoly betegségből a segítségével. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. febr. 19. 12:15
 1/2 anonim válasza:
Szia! Személyesen ismerem Arthurt, nekem is segített meggyógyulni! Egy barátnőm által kerültem hozzá, aki szintén nagyon beteg volt, az orvosok lemondtak róla. Ennek kb 5-6 éve, azóta is boldogan él, makk egészségesen! Csak ajánlani tudom! :)
2013. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZsozsoBa válasza:

Üdv! Személyesen is ismerem. Hosszú évekig kezelte a lábam, amelytől 7 éve több orvos buzdítására is el kellett volna búcsúznom. Nem csak a kerekesszéktől mentett meg, hanem az egész életemet!


Az évek alatt jóbarátommá vált és szert tettem a testemmel és szükslgleteivel kapcsolatban olyan tudásra, melyet nem sajnált belém fektetni az életben maradásom érdekében!


Nagyszerű KUNG-FU mester és tanító! Thai Chi világbajnok és 7 danos mester!!! Szerény és alázatos... Túl sok információs sem a neten, sem más publikus fórumon nem fogsz róla találni! Dömsödön kb. 10 éve "praktizál"... kizárólag ismerősök ajánlása alapján.


Mégis a mai napig erős akcentusa van, hisz 6-7 nyelven is beszél, ért, ír, olvas, de ezek közül a magyar mindig a végére maradt, hogy tökéletes lehessen :)

2014. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!