Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer tüdő tisztítására?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol szállnak a nehézfém és szilicium porok. Elvileg kéne használni maszkot, de ezen és a többi egészségügyi és technikai részen spórolnak a tulajok természetesen. A lényeg senki nem hord semi védőfelszerelést, még aki nálam jobban ki van ennek téve régebb óta az sem. Hogy tudnám megelőzni, hogy idősebb koromban nem tüdőrákban vagy tüdővizenyőben szenvedjek? Inhaláljak? Szauna? Vagy vigyek saját maszkot? Mi van, ha kicikiznek a többek, mert csak rajtam lesz? Ti mit tennétek? Help!
2009. okt. 4. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyél nyugodtan saját maszkot, ne érdekeljen, hogy kicikiznek!

Remélem jön okosabb ember a többi kérdésedet illetően. :)

2009. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicikiznek???


Könyörgöm.Ezen semmi cikiznivaló nincs.Véded az egészséged.Akinek meg nem tetszik nyaljon sáskát.

Én vinnék maszkot,és nem érdekelne ki mit szól hisz az egészségemről van szó!!Nyugodt legyél vigyél maszkot!

2009. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelnsd be a helyi munkaügyi felügyelethez (akár név nélkül), hogy a munkahelyeden nem tartják be munkaügyi előírásokat. A levélben/telefonban kérj szakszerű méréseket is. Egészen biztosan ki fogják vizsgálni az esetet. Amennyiben szabálytalanságot fognak találni, kötelezik a munkaadót a szabályok betartására. Ne habozz! Az egészségednél nincs fontosabb. A munkaadó egyetlen munkavállalót sem veszélyeztethet spórolás miatt! Hajrá!
2009. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak van igaza, én megfogadnám a tanácsát!
2009. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a maszk annyi mint halottnak a csók...


Hidd el az nem fog megvédeni ezektöla szennyeződésektől!

Ha biztonságban akarsz dolgozni akkor minimum szénszurös gázállarcot kellene viselned munka alatt..


Én a helyedben felmondanék...


A fémszennyezések nagyon nehezen ürülnek lerakódnak a májban a csontokban, évek múlva is kimutatható egy enyhébb fémmérgezés is...


Szerintem te is tudod hogy az egészséged többet ér!

2009. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hatósági vizsgálatnak szerintem annyi eredméyne lesz madj hogy kapnak egy 5 milliós birságot amit röhögve kifizetnek aztán minden megy továbbb, vagy birság se lesz mert már a kapuban megkenik az ellenőröket..
2009. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!