Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jók az MBT cipők?

Jók az MBT cipők?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Body Geometry technológia MTB-gumi mintázata által ihletett gumitalp Rugalmas belső Trail Traction lemez Szarvasbőr felsőrész lélegző hálófelületekkel...

Tuti jóóóóó!!

2008. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valakinek van? Tapasztalat?
2008. jún. 19. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Anyukamnak van!A csipojevel mutottek,protezist kapott,es ugye a gerince most teljesen maskeppen all,egyenesebb lett,mert a mutettel azon is segitettek hogy mindket laba ugyanolyan hosszusagu legyen(elotte nem volt az),tehat kellett talani valamit,ami segiti a jarasban!Vett egy MBT tuti szandalt nyarra,azt mondja fantasztikus,keress ra a neten,marha dragak,de nagyon hasznosak!Olyan duci kerekded formajuk van.Azota anyukam abban jarkal es sokat segit neki.
2008. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon jók. Tavaly vettem egy Mbt cipőt, eleinte furcsa volt benne menni és izomlázat is okozott, de már "alig várom" a hüvösebb időt hogy fel tudjam venni.

Jövöre veszek egy szandált is, hogy nyáron is tudjam élvezni az mbt jótékony hatásait. Vásárlás előtt bemérettem a lábam és most már vissza kellene mennem egy újbóli mérésre mennyit változott a lábam. Ha tavaly nem veszem meg a cipőt idén talán már a bütyök is megjelent volna a lábamon. Szóval én nem bántam meg a befektetést.

2008. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon bevált az MBT cipő !! Sarokcsontkinövésem van,már menni alig bírtam , de nagyon sajnáltam rá 53000,- ot.A férjem döntött ,megvettük .Imádom , azóta CSAk abban járok !

Bátran vedd meg szerintem , többet költöttem,orvosra,kenőcsökre,gyógyszerekre , stb.

2008. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Több ismerösömnek van és nagyon szeretik. Csak iszonyatdrága, és nem túl divatos :))) De nem az a lényege :) A háziorvosomnak is meg az aszisztensének (aki a felesége) is van, szóval tuti jó :)
2008. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
47%
Valóban jó (lenne),csak a szenzor nem bír ki fél évet sem,olyan vacak az új modellek minősége.Inkább a RYN,sokkal strapabíróbb.
2009. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én nem hittem a reklámoknak, hiába néztem meg az MBT weboldalát, én csak akkor hiszem el, ha a saját fülemmel hallom a szakértők véleményét (nem az MBT Pontban, mert azokat azért fizetik, hogy azt mondják, hogy jó). Sok ismerősömnek, barátomnak volt már, de még akkor sem hittem el, hogy jó. Azt hittem, hogy most ez lesz az új marhadrága divatcikk. Nem sokkal később, az edzőm is vett egyet. Az edzőm tanult anatómiát, így arra gondoltam, hogy ha ő megvette, rossz nem lehet. Ekkor elmentem az ortopédusomhoz (rendszeres vendég vagyok az ortopédián, térd és bokaproblémáim miatt) és megkérdeztem, hogy ő milyen véleménnyel van az MBT-ről. Az ortopédusom azt mondta, hogy nagyon jó, és tényleg használ. Néhány héttel később rászántam magam, és elmentem egy MBT Pontba. Ott végesztek teljes lábanalitikát, 3d-s képet...Az eredményekből ítélve azt mondták, hogy ha helyesen viselem segíteni fog. Vettem, hordtam, segített. Azóta nem fáj a lában.


Én nekem jó a tapasztalatom, és ajánlom másoknak is!

2009. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekünk 3 hónap után tönkremenet, visszavittük, és 2 hónapja nem képesek megcsinálni. már egyszer elvileg megcsinálták,de nem vettük át mert minősíthetetlenül csinálták meg. Ha tudjuk akkor ezt a 60e forintot elköltjük 3 jó cipőre....
2010. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van akinek használ, van akinek meg mindene fáj tőle és alig bír bennem menni! Mamám az utóbbiba tartozik
2010. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!