Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az agyalapi mirigy hormontermelését (főleg FSH és LH) lehetőleg hormonmentes módon?

Figyelt kérdés

Van-e konkrétan erre valamilyen gyógyfű, csodaszer, akármi? Nőgyógyász, endokrinológus látott, de orvosilag sajnos nem igazán tudtak mit tenni. Ezért kérdezem, hogy van-e esetleg valamilyen alternatív gyógymód.

Barátcserjéről hallottam, az eddig jónak tűnik, van-e esetleg más javaslat, vagy tapasztalatok ezzel kapcsolatban?



2013. okt. 31. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ha az olyan egyszerű lenne, hogy betolsz egy kis barátcserjét, akkor az orvosok nem tudták volna ezt a megoldást a figyelmedbe ajánlani?
2013. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb gondod van (márpedig az, hogy 1 éve nem jött meg magától, elég komoly - a másik kérdésednél olvastam), akkor némi gyógynövénytől nem kell sokat várni.

Nekem PCOS-em van, fél évente van vérzésem. Próbáltam már barátcserjét (kétféle kapszulában is), Gynexet, cickafarkteát, D-vitamint.

Az eredmény: 0.


Egy normális orvost keress...

2013. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olcsó, de megbízható, biorezonanciával dolgozó orvost keress! Lehet megoldás, de nem kóklerektől.
2014. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Agyalapi mirigy hormontermelési problémái Kálium hiány miatt alakulnak ki. Ezt pillanatnyilag csak kevesen tudják, De én igen, nem részletezem...Rengeteg emberen segítettem... Káliumpótlás: megfelelő táplálék: dió, bab, borsó,mogyoró...stb Buzakorpa!!. Azóta vannak a civilizációsnak mondott betegségek mióta lehántják a búza héját, (nem a pelyvát)a külső barna burkot. Káliumpótlás, kálium tabletta is, min 1500mg a napi minimum igény, a átlagember 200mg-t sem eszik átlagban, kérdezzük miért vagyunk betegek? érrendszeri, nőgyógyászati, pajzsmirigy, epe, vese, cukor, koleszterin... stb...
2019. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!