Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetgyógyászokkal rossz...

Természetgyógyászokkal rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik voltak már természetgyógyásznál és nem jók a tapasztalataik. Mi történt, mi nem tetszett?

2013. nov. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Én elmentem egyszer egy aránylag nagyobb klinikára íriszdiagnosztikára. Volt néhány konkrét betegségem, és mivel az íriszdiagnosztikára azt mondják, hogy az íriszből mindent megmondanak, olyan betegségeket is, amik elő se jöttek, egyszerűen le akartam tesztelni, hogy megtalálják-e a betegségeimet.


Nem tették. Helyette olyan dolgokat mondtak, amik szinte mindegyike gyakran előfordul (menstruációs zavarok - időnként mindegyik nőnek van ilyen; gerincferdülés - ezt meg látni a tartásomon). Ezen kívül mondták, hogy bajom van az epével. Erre muszáj voltam megmondani, hogy nincs vele bajom. "Akkor majd lesz." (Ennek már 8 éve cirka, azóta sincs gondom vele.) Persze mindezen szörnyű betegségekre vehettem volna mindenféle gyógyteákat, ott helyben, a klinikának volt ilyen boltja - méghogy a természetgyógyászat nem üzlet :)

2013. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A kezit csókolom minden bio- és alternatívgyógyászat-hívőnek, aki lepontozta a hozzászólásom, csak azért, mert nem tetszett nekik, hogy ROSSZ tapasztalatom volt a természetgyógyászokkal. Úgy gondolom, hogy a kérdésre releváns választ adtam, úgyhogy nem kéne.
2013. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak azt javasolták melltumorra, hogy különböző fák leveleivel borogassa a melleit, és elmúlik. Egy év múlva agyi áttét, tíz év múlva temető. Ez remélem mindent elárul... 16/f
2013. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értenek a villanyszereléshez! :D

Egy természetgyógyász házát vettem meg. Még évek múltán is találtam olyan "furfangokat", hogy a fejemet fogtam.

2013. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenféle általános dologgal traktáltak....pl: tele vagyok parazitával :) ami tuti biztos, de azt hogy kb. 1 éve cukorbeteg vagyok, arról nem szóltak!!!!
2014. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!