Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Lavyl Aurikum mennyire...

A Lavyl Aurikum mennyire hatásos szőrös anyajegy és szívritmuszavar esetén?

Figyelt kérdés

#Lavyl Aurikum
2013. dec. 9. 02:47
1 2 3
 21/28 Saci13 válasza:
53%
Örüljön neki Laci, hogy maga ilyen rettenetesen okos. Mi meg valahogy csak átvészeljük ezt a giga-átverést... :)
2014. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ki tud valamit a cég képviselőiről ?
2014. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

,,Időnként elmegyek orvoshoz, és megvizsgáltatom vele magam, mert az orvos is élni akar.


Aztán elmegyek a gyógyszertárba, és kiváltatom az orvosságot, mert a patikus is élni akar.


Aztán a gyógyszert a csatornába öntöm - mert én is élni akarok." - Mark Twain

2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
:DDD Ez nagyon jó volt utolsó! Ez tetszett! És sajnos igaz!!!
2014. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Simon L. mekkora furek?! Azért hisztizik, mert felesküdött a gyógyszerre és nem árulhat a magán gyógyszertárában Lavylt! Egyébként, hogy felvilágosítsam a Lavyl kozmetikumként van bejegyeztetve. Nagyon jól tudhatja a tisztelt S.L., hogy azért nincs honlapja, reklámja, mert kozmetikumot nem lehet gyógyhatással felruházni. A forgalmazó Zala megyében van bejegyezve és nem bevásárló központban. Én kipróbáltam használt és ros hír a diplomás gyógyszerész úrnak, hogy nem zabálom a gyógyszerét. Apropó, egy ismerősömnek visszaépült a fogínye, képzelje újra rág. Egy másik ismerős a múlt héten hívott azzal, hogy leesett az anyajegye. Érdekes bármennyire szeretett volna hinni benne az arckrémtől nem történt meg!
2014. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Hát.. Én nem találkoztam még olyan placebóval, ami komás ember sebét gyógyította es állatok sebein segített. Kérem hanyagolja a hülyeségeket és alátámasztatlan ,légbőlkapott kijelentéseit!
2014. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Kedves Kommentelők!

El sem hiszitek milyen derűssé teszitek a napomat!

Egy két kötekedő embertől eltekintve teljesen jó,hogy pozitív tapasztalatokat tudtok megosztani.Aki meg kötekedik nyilván nem volt még beteg.Szerencsés ember!További jó egészséget kívánok neki!

Ha orvosi ajánlásra lenne szükségetek vagy csak szeretnétek megtudni,hogy egy adott betegségre lehet-e használni a LAVYL-t kérdezzetek!Továbbítom az orvos felé,vagy akár közvetlenül kérdezhettek Tőle!


Szép napot Mindenkinek!

2014. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szóval az első 4 válasz nagyon adja. A kérdező válaszol a válaszolónak a saját kérdésre. De olyan precizitással, hogy saját maga mögött kérdőjeleket hagy, hogy vajon azt a terméke ami a nyaki görcsöket megszüntette fújja e szőrös kelésre, vagy szívritmus zavarra. (nem is értem)

Van egy ilyen tyúktollas tamtam dobom. 33 €-ért megcsapkodom és mindenféle keringési gondod elmúlik, és a szőr is elhagyja a testedet. Borotva hab sem kell többé.


Viccet félre téve, ha ilyen szerek lennének soha senki nem halna meg. Amúgy a sztori ami a termék köré van építve nagyon hasonlít erre:


"Xenu a gonosz herceg, az intergalaktikus konföderáció ura..."


most egy Jakabovics játsza ezt a szerepet. Érdekes módon még senki nem írta le, hogy ki ő. De ha le is írná sem tudná igazolni. Lehet reptetni a fantáziát.

2015. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!